lt
2018-04-26 į sąrašą

„Pojūčių vakarienė“ svetingumo komplekse „Monte Pacis“ – daugiau nei maistas

Šio projekto tikslas – maksimaliai kokybiškai patiekti maistą, jį papildant šiuolaikiškomis ir moderniomis technologijomis, žadinančiomis uoslę, klausą, regą. Artimiausia „Pojūčių vakarienė“ – gegužės 17 d.

Pažaislio vienuolyne veikiančiame svetingumo komplekse „Monte Pacis“ balandžio 25 d. pristatytas daugiau nei metus brandintas ir kurtas gastronominis projektas „Pojūčių vakarienė“.

Pasak idėjos sumanytojos, svetingumo komplekso savininkės Indros Ramanauskienės, „Pojūčių vakarienė“ – ne tik kokybiškas maistas tiekiamas gražioje aplinkoje. „Tai – itin dinamiška ir ekspresyvi programa, kurioje susijungia ir vienas kitą papildo skoniai, vaizdai, garsai, aromatai bei drąsūs netikėtumai.“.

Restorano „Monte Pacis“ virtuvės komanda, vadovaujama šefo Roko Vasiliausko šiam projektui ne tik sukūrė specialų, aikčioti priverčiantį meniu, bet ir šlifavo bei iki smulkmenų detales derino kartu su savo sričių profesionalais - filmų kūrėju ir režisieriumi Jonu Jakūnu ir muzikos prodiuseriu bei kompozitoriumi Donatu „Džouns“ Tamašausku. Tam, kad kiekvienam patiekalui sukurta video ir muzikinė kompozicija, užduotų vis naujų klausimuų, žadintų smalsumą ir maksimaliai panardintų į emocijų karuselę.

GSK web055 IMG 6582

„Monte Pacis“ nuotr.

Beje, restoraną gido „White Guide Nordic“ sudarytojai įtraukė į geriausių 2018 m. Baltijos šalių restoranų top 10, o virtuvei vadovaujantis Rokas Vasiliauskas tapo jauniausiu „White Guide Nordic“ konkurse dalyvavusiu šefu. Kulinarijos meną Derbio universitete Didžiojoje Britanijoje studijavęs šefas gali pasigirti ir darbo „Michelin“ žvaigždutėmis įvertintuose restoranuose patirtimi: „Holbeck Ghyll“ Jungtinėje Karalystėje bei „Enoteca“ Barselonoje. 

GSK web070 IMG 6624

„Monte Pacis“ nuotr.

„Šio projekto tikslas – maksimaliai kokybiškai patiekti maistą, jį papildant šiuolaikiškomis ir moderniomis technologijomis, žadinančiomis uoslę, klausą, regą“, – taip patpasakojo I. Ramanauskienė. Pasak jos, „Pojūčių vakarienės“ įspūdį sustiprina ir barokinė, originaliais paveikslais puošta aplinka, kurioje ir XVII a. vyko Pažaislio vienuolyno fundatorių Pacų priėmimai ir renginiai.

Artimiausia „Pojūčių vakarienė“ – gegužės 17 d. 19 val. Daugiau informacijos www.montepacis.lt.

Parengta pagal „Monte Pacis“ inf.

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis