Pastaruosius metus daugiau laiko leidome namuose įrengtuose biuruose, bet situacija keičiasi. „Tikri“ verslo susitikimai, konferencijos bei kiti renginiai, daugiau nei metus praleidus stebint ekraną, jau pasiilgti. Kaip subalansuoti vis dar galiojančius saugumo reikalavimus ir gyvo bendravimo poreikį, dar mokomės. Bet balansas – būtinas, taigi šiandien dairomės po Kauną ir ieškome jame naujosios hibridinės realybės siūlomų galimybių.
Nos darbuotojai pamažu grįžta į biurus, saugumo reikalavimai greičiausiai išliks kasdienybe. Neretai tenka svarstyti, kas svarbiau – žmonių skaičius ar tam tikra erdvė, kurioje planuojate savo renginį. Štai čia ir metas pakalbėti apie hibridinius renginius. 2020 m. kovą ėmus atšaukinėti įvairių industrijų renginius visame pasaulyje – verslo, IT, dizaino konferencijas, madų pristatymus, muzikos ar žaidimų festivalius ir kt. – rinkos netruko vienaip ar kitaip prisitaikyti. Virtualūs koncertai ir spektakliai, 3D turai, niekuomet nemieganti „Zoom“ paskyra – viskas jau išbandyta, tiesa?
Visgi „naujoji realybė“ – tai ne bukas spoksojimas į ekraną, o hibridiniai renginiai ir jų kuriamos papildomos vertės dalyviams bei organizatoriams.
Hibridinių renginių esmė užkoduota jų pavadinime – tai sprendimas, kuriame dera gyvai vykstanti programa ir jos transliacija internetu. Taip galite į konferenciją ar produkto pristatymą efektingoje aplinkoje pakviesti tokį skaičių žmonių, kuris neviršytų saugumo reikalavimų, bet nenuolaidžiaudami kokybei bei fantazijai išpildyti renginio scenografiją, vizualinius sprendimus, muzikinius intarpus ir kita.
Taip pat hibridiniai renginiai leidžia programą paskleisti keliose miesto, šalies ar planetos vietose, žaisti atviro oro ir uždaros erdvės kontrastais ir kitaip išnaudoti skaitmeninių technologijų pasiekimus. Tokios prasmingos, įsimenančios, neretai ir kaštus taupančios pandemijos keliamus iššūkius sprendžiančios idėjos neabejotinai gyvuos ir galutinai grįžus į įprastinį ritmą – na, jei dar galėsime jį vadinti įprastiniu…
Drąsiai galime rekomenduoti ne vieną virtualių ir hibridinių renginių organizatorių, kadangi žinome, kad šios kompanijos garantuoja ne tik kokybę, bet ir netikėtus, tačiau ateityje „new normal“ tapsiančius spremdimus. Kodėl gi jais nepasinaudojus anksčiau už kitus? Susisiekite su kompanijų „Eventas“, „Creativa“, „Lietuvis“ ar „Delta Tours“ atstovais ir pasirenkite nustebti.
Taip pat neliksite nusivylę darbo su filmavimo komanda „Zoom TV“ patirtimi Šie profesionalai užsiima renginių filmavimu ir tiesioginėmis transliacijomis, nenusileidžiančiomis pasaulinio lygio TV standartams.
Hibridinio ar visiškai virtualaus renginio studija Kaune gali tapti net ir didžiausia multifunkcinė arena Baltijos šalyse – „Žalgirio“ arena. Čia įrengti ekranai, apšvietimas, garso sistema, taip pat paruošta ir konferencijų transliacijų platforma. Arenoje veikia ir išrankiausiuosius palepinsiantis restoranas „Sala“.
Taip pat rekomenduojame pasidomėti pačiame Kauno centre esančio viešbučio „Radisson Hotel Kaunas“ konferencijų salių galimybėmis. Tarptautinis „Radisson“ tinklas siūlo planuojant renginį šiame didžiausiame Kaune, ką tik stilingai atnaujintame viešbutyje užsisakyti ir greitųjų Covid-19 testų paslaugą.
Vienas naujausių verslo centrų Kaune „Magnum“, esantis prie pat Nemuno ir žavintis savo architektūriniais sprendimais bei puikiais vaizdais pro langus, siūlo pasinaudoti transformuojamų salių paslaugomis – įmanomi net penki sprendimų variantai, atsižvelgiant į žmonių kiekį, viso iki 200 dalyvių.
Dar vienas „karštas taškas“ architektūros ir krepšinio mylėtojų žemėlapiuose – išraiškingų formų, su Santakos parko aplinka darniai derantys „Krepšinio namai“. Pagrindinė ekspozicija čia dar neįrengta, bet renginį – konferenciją, parodą, pristatymą – surengti visuomet galima. Pirmajame pastato aukšte esanti salė – itin universali, joje yra visa reikalinga įranga. Čia telpa apie 200 žmonių. Yra ir jūsų verslui, partneriams, darbuotojams – ir fantazijai – atvira erdvė antrame aukšte.
Daugiau idėjų renginio – ar dalies jo filmavimo – lokacijoms – barokiniame Pažaislio vienuolyne įsikūręs svetingumo kompleksas „Monte Pacis“, apdovanojimų ir miestiečių simpatijų nuolat sulaukiančioje Vienybės aikštėje esantis BLC verslo centras (ar pati aikštė), panerį puošiantis „Kauno Dokas“.
Ne tik atvykstantiems į Kauną verslo atstovams, bet ir čia dirbantiems bei gyvenantiems siūlome renginiuose nepamiršti „kaunastic“ elementų. Tiek mes, tiek mūsų partnerių tinklas yra sukūrę puikių vaizdo klipų apie kokybišką laiką Kaune, kuriuos drąsiai galite rodyti kavos pertraukėlių metu. Tai – vaizdo pasakojimai apie modernistinę Kauno architektūrą, artėjantį Europos kultūros sostinės titulą ir pasiruošimą 2022-iesiems, miestą supančią gamtą, gastronominius atradimus, vis populiarėjantį gatvės meną ir kt. O galbūt susigundysite pertraukų metu užsklandoms pasinaudoti mūsų sukaupta įspūdingiausių Kauno vaizdų galerija?
Netikėta pramoga poilsio pertraukėlės metu gali tapti ir virtualus vizitas į kurį nors iš Kaune veikiančių muziejų ar „It’s Kaunastic“ turistinių maršrutų, kurių turime paruošę jau beveik tris dešimtis, tyrinėjimas. Maršrutus siūlome tradiciniame popieriniame formate ir skaitmeninėje erdvėje www.kaunastika.lt. Be to, visuomet galime pasiūlyti ir gyvą ekskursiją su pačiais geriausiais Kauno gidais, jūsų pasirinkta tema, tokiam skaičiui asmenų, kuris laikomas saugiu.