lt
2016-12-02 į sąrašą

Kauno miestas pristatytas verslo misijoje „Buy Lithuania 2016“

Valstybinis turizmo departamentas prie LR Ūkio ministerijos lapkričio 29 - gruodžio 2 d. organizavo kasmetinį renginį „Buy Lithuania 2016“.

Tai – jau trylikta Kontaktų mugė, kurios metu užsienio kelionių organizatoriams Lietuva buvo pristatoma kaip patraukli ir perspektyvi kelionių kryptis. Turizmo verslo misija „Buy Lithuania“ kasmet rengiama nuo 2003 m. Per trylika metų Lietuva kaip kelionių kryptis „Buy Lithuania“ metu buvo pristatyta jau daugiau nei tūkstančiui užsienio kelionių organizatorių ir agentūrų. 

Šiemet verslo misijoje „Buy Lithuania“ dalyvavo daugiau nei 50 turizmo profesionalų iš Baltarusijos, Belgijos, Danijos, Estijos, Italijos, Izraelio, Jungtinės Karalystės, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos, Švedijos ir Ukrainos. Kontaktų mugės metu, verslo misijos dalyviams, buvo pristatytas Kauno miestas. Dalyviai buvo supažindinti su Kauno miesto turizmo infrastruktūra, būsimais projektais, taip pat atsakyta į jiems aktualius ir rūpimus klausimus apie Kauno miestą.

Po lapkričio 29 d. viešbutyje „Crowne Plaza“ vykusios Kontaktų mugės renginio, dalyviai buvo pakviesti sudalyvauti dviejuose teminiuose pažintiniuose turuose po Lietuvą. Turo „Keturios Lietuvos sostinės“ metu svečiai aplankė Vilniaus senamiestį, Trakų pilį, ragavo karaimų virtuvės gardėsių, aplankė Kernavės piliakalnius, Pažaislio vienuolyną bei Kauno senamiestį.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis