lt
2017-01-16 į sąrašą

Kauno miestas pristatytas „Reiselivsmessen“ turizmo parodoje Osle

Kauno miestas kartu su Valstybiniu Turizmo Departamentu bei kitais Lietuvos miestais pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje „Reiselivsmessen 2017“ Osle, Norvegijoje.

Tarptautinės parodos metu Norvegijos gyventojams buvo pristatytas turtingas Lietuvos turistinis potencialas. Bendrame Lietuvos stende buvo reprezentuojami Kauno, Vilniaus, Druskininkų, Birštono, Palangos, Trakų, Anykščių miestai, taip pat Šiaulių rajonas, Lietuvos kurortų asociacija bei Valstybinis Turizmo Departamentas.

Turizmo parodos metu Norvegijos gyventojams buvo pristatinėjamas Kauno miestas. Parodos lankytojai buvo supažindinti su Kauno miesto infrastruktūra, unikaliomis miesto lankytinomis vietomis. Pristatyta Kauno modernistinė tarpukario architektūra, paminėta, kad ji yra pelniusi Europos paveldo ženklą ir šiuo metu pretenduoja tapti UNESCO paveldo objektu. Parodos dalyviams ir lankytojams buvo išdalinti įvairūs leidiniai apie Kauną, miesto žemėlapiai, suvenyrai.

Besidomintys lankytojai buvo supažindinti su verslo turizmo galimybėmis Kaune: atvykimas į Kauną, viešbučiai, konferencijų centrai, miesto infrastruktūra. 2017 m. liepos - rugpjūčio mėnesį Kauno oro uostas taps pagrindiniu šalies oro uostu, todėl didelis dėmesys skirtas akcentuoti patogų susisiekimą su Kauno miestu ateinančią vasarą.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis