lt
2018-02-10 į sąrašą

Kaunastiškas „valentinas“ – nuo teatro restorane ir širdžių taisymo dirbtuvių iki... idėjos piršlyboms

Nenorintiems vasario 14-ąją apsiriboti saldainiais ir gėlėmis miesto teatrai, restoranai ir kitos vietos turi netikėtų pasiūlymų.

Kaip Kaune švęsime Valstybės atkūrimo šimtmetį, jau aptarėme. O kaipgi Šv. Valentinas, tarptautinė meilės diena? Tikra tiesa, lietuviškąjį „valentiną“, arba deivės Mildos dieną, minime gegužės 13-ąją, bet juk per stipriai mylėti neįmanoma, tad ir meilės dienų nebus per daug. Štai sauja ypatingų idėjų Valentinams ir Valentinoms, vasario 14-ąją nusprendusiems praleisti kaunastiškai. Mažas patarimas – nedelskite ir nepalikite sprendimo paskutinei akimirkai. Geri pasiūlymai juk išgraibstomi labai greitai!

… restorane

Su mylimu žmogum gardi bus ir šaldyta pica iš gretimiausios parduotuvės, bet Kauno restoranų šefai tokie išradingi, kad geriau pasaugokite kameros turinį juodai dienai. Atrinkome tik keletą iš gausybės gastronominių pasiūlymų Kaune:

„Monte Pacis“: „Pojūčių vakarienės“ premjera, 19:00

Vieno geriausių restoranų Lietuvoje virtuvės komanda, vadovaujama šefo Roko Vasiliausko, patiekalų pateikimą lygina su šou ir mano, jog kokybišką restorane tiekiamą maistą turi lydėti ir įvairūs meniniai sprendimai, sinchronizacija, estetika, aromatai, dizaino, skonių, derinių netikėtumai. Tai, ko pats namuose nesukursi.

Jungtinė novatoriškų menininkų ir idėjų nestokojančių „Monte Pacis“ virtuvės komanda sukūrė originalią, netikėtą ir stebinančią programą. Patiekalai, garsai, vaizdai, aromatai ir galybė netikėtumų, kurių iš anksto niekas neatskleidžia. Tikras mini spektaklis!

Rezervacijos priimamos ir informacija teikiama tel. nr. 8655 95185 arba el. paštu info@montepacis.lt

pojuciuvakariene

„Uoksas“: „Pilni šaukštai meilės“, 16:00-22:00

Aukštų pozicijų restoranų topuose užleisti neketinantis „uokso“ kolektyvas švęsti kviečia lakoniškai: „Kabink meilę pilnais šaukštais!“, ir sufleruoja, kad, be jausmų, šaukštuose tilps ir stinta, vilkešeris, anties kulšelės, šokolado ganache ir kiti netikėtumai. 


Rezervuokite stalelį ČIA.

„Metropolis“: „Šv. Valentino vakaras su gyva muzika“, 19:00-00:00

„Šventinę atmosferą kurs baritonas Paulius Bagdonas.  Širdis bei ausis glostys saksofono bei akordeono natos, „Metropolio“ Dvasios kvėpsime ir mūsų antikvariniam pianinui. Žinoma, paruošime šį bei tą šventiško ir ypatingai skanaus! Ne tik Jūsų širdyse, bet ir lėkštėse, neabejotinai karaliaus meilė“, – kviečia „Metropolio“ kolektyvas ir žada, kad paruoš ir veganišką meilės meniu variantą.

Platesnė informacija tel nr. +37067721744, +37062028824 arba restoranas.metropolis@gmail.com.

„Taste Time“, 18:00-20:00

Senamiestyje įsikūrusi skonių oazė kviečia: „Šv. Valentino dieną mes norime priminti, kad meilės diena būtų kas dieną, kartais tam reikia tik mylimojo, šampano ir afrodiziakų... “.

Rezervacija tel.: +370 613 61537

tastetime

„Taste Time“ nuotr.

„Agave“: „Día de Amor“, 12:00-23:00

Pats tikriausias meksikietiškas restoranas Rotušės aikštėje lepinti savo mylimuosius siūlo ne tik vakare, bet ir visą dieną. Kuo? Brandinta jautiena, dorada ar sidabriniu kupriu. Specialus desertas ir kokteiliai taip pat jau nekantrauja būti paruošti. 

Rezervacijos priimamos tik telefonu +370 (616) 98 496 nuo 11.30 iki 20.00 val.„Piccola Italia“: „Giorno di San Valentino“, 11:00-23:00

Šv. Valentinas juk buvo italas, tad šioje šeimyninėje tratorijoje pasijusite tikrai ypatingai. Ir ne tik dėl to, kad meniu karaliaus jūrų gėrybės bei itališki sūriai.


Rezervacija ČIA.

piccola

„Piccola Italia“ nuotr.

... SPA centre

„Meilė tvyro ore Saulėja SPA centre“

K. Donelaičio g. 27 ir Baltų pr. 7A esančiuose „Saulėja SPA“ centruose meilės kupini pasiūlymai galioja visą vasarį. Specialios programos siūlomos ir vyrui, ir moteriai, ir dviems. Suskubkite rezervuoti pasimatymą!

valentino diena postas FB

… muziejuje

M. Žilinsko dailės galerija: „Meilė suteikia sparnus visiems, išskyrus angelus“, 14:00-16:00

Kas toks buvo Valentinas, kodėl jis pelnė įsimylėjėlių ir mylimųjų globėjo titulą? Valentino dieną įprasta dalintis širdelėmis, bet ar tai tikrasis šios šventės simbolis? Koks jis? Apsilankę ne tik sužinosite, bet ir galėsite išeiti juo pasipuošę.

Žmonėms nematomi angelai vaikščioja po siena padalintą Berlyną, žvelgdami į namus ir į juose gyvenančių žmonių sielas. Vienas jų pasiryžęs iškeisti amžinybę rojuje į cirko akrobatės meilę, bet ar pajėgs dangiška būtybė pakelti žemiškų jausmų naštą? Tai sužinosite pamatę režisieriaus Wimo Wenderso filmą „Dangus virš Berlyno“ (1987 m., 127 min.), kurį meilės dienos proga muziejaus darbuotojai demonstruos specialiai Jums.

sparnai

Lietuvos aviacijos muziejus, 14:00-18:00

Jauniausieji muziejaus lankytojai keps blynelius „širdeles“ ir žiūrės linksmus animacinius filmukus, dalyvausime loterijoje, kiek vyresni gi fotografuosis „širdučių fone“ bei budins pavasarį savo širdyse. Taip pat būsite pakviesti pažvelgti į meilės kupiną Kauną iš paukščio skrydžio. Skrydžiai vyks nuo 14 val., pateikus muziejaus lankytojo bilietą, skrydžio kaina asmeniui – 50 EUR. 


Registruotis galite tel. +370 37 390 357

… kine

„Pamatyk kine“: „Kaip pavogti milijoną?“, 19:30

Vienintelis toks klasikinio „valentino“ seansas „Forum Cinemas Kaunas“! 1966-ųjų filmas su Audrey Hepburn pasakoja apie tai, kaip Nikolės tėvas, žymus kolekcininkas, vienam Paryžiaus muziejui leidžia eksponuoti neįkainojamą Selinio skulptūrą „Venera“. Bėda tik ta, kad šedevras netikras. Mat, Nikolės senelis buvo sukčius skulptūrų padirbinėtojas, lygiai toks pat kaip ir jos tėvas - genialus tapybos kopijų meistras. Vargšė mergina tiesiog priversta pavogti iš muziejaus „Venerą“, nes vos tik ekspertai ją apžiūrės, tėveliui - galas. Nikolė vogti nemoka, bet netikėtai likimas pakiša „profesionalą“.

audrey hepburn 1966 how to steal a million o toole dvdbash19

Kauno menininkų namai: „Telefonų knyga“, 19:00

„Telefonų knyga“ – svarbus, bet šiandien jau šiek tiek primirštas aštuntojo dešimtmečio pradžios Niujorko pogrindžio kūrinys. Šioje Nelsono Lyono komedijoje pasakojama apie jauną, seksualumu spinduliuojančią hipę Alisą, kuri įsimyli geriausią pasaulyje nešvankių telefoninių skambučių operatorių Džoną Smitą ir imasi jo ieškoti. Pamatykite filmą „kitokiame“ kino teatre – „Kito kino“ seanse Kauno menininkų namuose.

… su muzika

Kauno valstybinė filharmonija: Baltijos šalių akademijų orkestro koncertas, 18:00

Nors šis koncertas – ne konkrečiai „valentinui“ skirtas, bet tobulai atliekama muzika juk kelia tik geriausias emocijas. Švęsdamas trijų Baltijos valstybių 100-mečius, dirigentų Kristjano Järvi (Estija), Gunčio Kuzmos (Latvija) ir Modesto Barkausko (Lietuva) vadovaujamas orkestras pristatys ryškiausius Estijos, Latvijos ir Lietuvos muzikinius kūrinius bei pasaulinės klasikos šedevrus.

filharmonija

Kauno valstybinės filharmonijos nuotr.

„Nautilus“: Mylinčios muzikos vakaras „Širdies kelionė“, 19:00

Dainininkė, kūrėja Andrė Amiya Pabarčiūtė siūlo naują garsų, teigiamų emocijų ir sielą paliečiančių patyrimų šventę kartu su pianistu Vyčiu Smolskumi ir smuikininke Agne Doveikaite. Kameriniame vakare skambės originalios Andrės Amiya kompozicijos ir visiems pažįstamos meilės dainos. Vakaras laisvalaikio namuose „Nautilus“ žada daug gyvo bendravimo, spontaniškai gimstančių muzikinių improvizacijų ir romantikos.

„Mega“: Martynas Kavaliauskas ir Kauno bigbendas, 19:00-20:30

Ne tik tiems, kurie dovanėlių paiešką atideda paskutinei minutei, bet ir visiems tiems, kurie vertina laiko patikrintą romantikos klasiką. Užburiantis Martyno Kavaliausko balsas ir Kauno bigbendo džiazo skambesys – centrinėje prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ aikštėje.

… dirbtuvėse

Valentino dienos dirbtuvės: „Taisome širdis“, 16:00-19:00

Neturite poros? Restoranas nenustebins? „Kūrybos kampas 360“ ir „Zero Waste Kaunas“ kviečia iškeisti vakarienę į kūrybines dirbtuves. „Gaminsime, bet ne maistą, o šviečiančias dovanas, iš antrinių žaliavų. Bendrausime, meistrausime, vaišinsimės karšta arbata ir susitaisysime širdžių“, – kviečia organizatoriai. 

Registracija: dirbtuves@kuryboskampas360.lt, temoje nurodant „Valentinas“. 


taisome

… teatre

Kauno valstybinis muzikinis teatras: „Muzika ir skonis“, 18:30-22:00

„Šv. Valentino dieną kviečiame praleisti klausantis nuostabios muzikinės programos „Neišsakytos išpažintys“. Grojant instrumentiniam ansambliui, dainuos Kristina Siurbytė, Viktorija Streiča, Gabrielė Bielskytė, Ieva Vaznelytė, šoks Gintaras Visockis, o puikia nuotaika rūpinsis Dainius Bervingis“, – kviečia muzikinis teatras ir primena apie aprangos kodą – cocktail dress. Renginys vyks I aukšto fojė, gurmaniškais užkandžiais ir desertais lepins vienas seniausių Kauno restoranų „Medžiotojų užeiga“.Daugiau informacijos tel. 8 (37) 228784

El.paštas: info@muzikinisteatras.lt

muzika ir skonis

Kauno miesto kamerinis teatras: „Nesamas miestas“, 18:00

Ar sudužusią meilę galima nešiotis plastikiniame maišelyje? Kaip ją grąžinti? Arba atpažinti žmoguje, kuris visada buvo šalia? Daug meilės pinklių, sudėtingų pokalbių, lengvos ironijos, džiaugsmų ir skausmo – Kauno kamerinio teatro režisieriaus Arvydo Lebeliūno režisuotame spektaklyje pagal John Edward Capriani pjesę „Nesamas miestas“.

nesamas miestas

Kauno miesto kamerinio teatro nuotr.

Nacionalinis Kauno dramos teatras: „Vasarvidis“ (premjera!), 21:00

Eglės Kižaitės režisuota „Vasarvidžio nakties sapnas“ – nuostabioji Williamo Shakespeare’o komedija, džiaugsmingai, nuotaikingai ir jaunatviškai pasakojanti apie stebuklingą meilės gėlę – tereikia jos sultimis miegančiajam suvilgyti akis, ir prasideda magiškas nubudimas.

P.S. Sumaniusiems vasario 14-ąją pasipiršti sufleruojame, kad didžiausią efektą pasieksite tai darydami „Žalgirio“ arenoje. Visuomet netikėtas ir visuomet suveikiantis reikalas! Valentino dienos proga „Žalgiris“ namuose sutiks Šiaulių „Šiaulius“…

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis