lt
2018-08-09 į sąrašą

Kaunas kviečia į pirmojo atnaujinto parko atidarymą

Dainavos parko atidaryme - ir kinas, ir sporto užsiėmimai.

Era, kuomet parkai Kaune buvo užmiršti ir apleisti, pagaliau baigiasi. Jau netrukus kauniečiai ir jų svečiai kviečiami sudalyvauti pirmojo per kelis pastaruosius dešimtmečius atnaujinto parko atidaryme. Dainavos parko atidarymo šventė vyks sekmadienį, rugpjūčio 19 dieną.

Atnaujinto parko atidarymo šventė prasidės jau šeštadienio vakarą (rugpjūčio 18 d.), kuomet žaliojoje erdvėje įsikurs „Romuvos“ kino teatras po atviru dangumi (jei tik nesutrukdys oras). Tai taps įžanga į gausią sekmadienio renginių programą, kuri tęsis nuo ankstyvo ryto ir iki pat vakaro. 

PERZIURAI A3 DAINAVOS ATIDARYMAS

Sekmadienio šventę pradės nemokamų treniruočių projekto „Judėk sveikai“ funkcinė treniruotė bei mankšta vaikams. Po sporto kauniečių ir miesto svečių lauks vidudienio šokiai.

Popiet linksmybes Dainavos parke pratęs įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Pristatymus surengs „Kaunas 2022“ komanda, čia veiks „Virtuali biblioteka“ ir kitos veiklos. Kauniečių lauks ir Kauno Viešosios policijos paviljonas.

Mažieji lankytojai šėls vaikų žaidimų aikštelėje su įvairiais personažais. Žinomas iliuzionistas Mantas Wizard greta įkurs savo magijos kampelį, kuriame pristatys beveik trijų valandų programą. Čia ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai bandys įminti M. Wizard užmintas magiškas mįsles.   

Visi šventės dalyviai galės išmėginti sėkmę loterijoje ir laimėti skrydį „Kaunas auga“ oro balionu. Tai galimybė pamatyti ne tik naujai atgijusį parką, bet ir visą atsinaujinantį miestą iš paukščio skrydžio. Jei oras bus palankus, loterijos laimėtojas skydžiu galės mėgausis tą patį vakarą.

Parko atidarymo šventę vainikuos koncertas „Parko muzika“. Publika išvys orkestro „Ąžuolynas“ ir šokių grupės „Funny Beat“ jungtinį pasirodymą. Jo tema – piknikas. Todėl atlikėjai visus kauniečius kviečia nepamiršti pledų, užkandžių ir visko, ko reikia puikiam piknikui gamtoje.  

DJI 0009 2

Rekonstruojant parką buvo pakeista apšvietimo sistema, iš pagrindų atnaujintas tvenkinys bei sumontuotas pėsčiųjų tiltelis. Saugioms pramogoms įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, išretinti krūmai, sutvarkyti šabakštynai.

Pasislėpti nuo miesto šurmulio parko žalumoje kviečia aplink tvenkinį pastatyti patogūs suoliukai. Teritorijoje įrengta nauja trinkelių danga, tinkama tiek važinėtis dviračiais ar riedučiais, tiek ir vaikštinėti pėsčiomis.

Dar po savaitės – rugpjūčio 26-ą dieną - į atidarymo šventę pakvies ir atnaujintas Kalniečių parkas. Šiuo metu atnaujinimo darbai vyksta Santakos, Draugystės ir Santarvės parkuose, taip pat - Neries ir Nemuno santakoje bei Marvelės upelio slėnio teritorijose.

Kauno m. savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus informacija 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis