lt
2018-08-07 į sąrašą

Kauną ir Turku sujungs tiesioginiai „Wizz Air“ skrydžiai

Tikimasi, kad Kaune pagausės keliautojų iš Skandinavijos šalių, o lietuviai atras Turku – seniausią istorinį Suomijos miestą.

„Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Centrinėje ir Rytų Europoje bei viena iš sparčiausiai augančių aviakompanijų Europoje, pristato naują kryptį – nuo lapkričio 9 d. aviakompanija sujungs Kauną su Turku Suomijoje. Tai yra vienas iš 12 naujų maršrutų, paskelbtų šią savaitę visame bendrovės tinkle (daugiau informacijos apie kitus maršrutus). 

Skrydžiai bus vykdomi du kartus per savaitę – pirmadienį ir penktadienį. Rezervuoti vietas naujuoju bendrovės maršrutu galima naudojantis nemokama „Wizz Air“ mobiliąja programėle arba apsilankius bendrovės interneto svetainėje. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur (į vieną pusę, įskaitant mokesčius bei 55 x 40 x 23 cm matmenų rankinį bagažą).

image001 6

„Džiugu, kad po penkerių metų pertraukos Kaunas ir vėl tiesioginiu skrydžiu susijungs su Suomija. Maršruto atsiradimas – puikus „Wizz Air“, Lietuvos oro uostų ir miesto savivaldybės bendradarbiavimo rezultatas, dėl kurio stengėmės trejus metus, – sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

„Nuostabi žinia Kaunui, kad viena didžiausių žemų sąnaudų oro linijų bendrovė Lietuvoje pradės skrydžius į Turku miestą Suomijoje, tai ypač svarbi ir tikslinė rinka. Kauno viešbučiai, maitinimo įstaigos puikiai atsimena laikus, kai Kaunas buvo mėgstamas turistų iš Suomijos. Savivaldybės, oro uostų ir „Wizz Air“ partnerystė neabejotinai naudinga Kaunui kaip turizmo traukos vietai. Tikimės, jog Turku kryptis bus įdomi ir patraukli ir lietuviams. Miestas pašėlusiai tvarkosi ir laukia svečių“, – sako Kauno miesto savivaldybės mero pavaduotojas Simonas Kairys.

„Wizz Air“ savo veiklą Kauno oro uoste pradėjo 2016 metais ir po dvejų metų aptarnavo daugiau nei 328 tūkst. keleivių.

Kartu su šiandieną paskelbta Kaunas-Turku kryptimi aviakompanija savo tinklą papildo daugiau nei 125 naujais maršrutais ir daugiau nei 700 papildomų skrydžių 44-ose šalyse.

 „Wizz Air“ inf. ir nuotraukos

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis