lt
2018-07-10 į sąrašą

Artinasi kvapniausia metų naktis

Šiemet „Kvapų naktis“ bus pradėta fotografijos festivalio „Kaunas Photo“ parodos „Sidabrinis sodas“ atidarymu.

Liepos 13 d., penktadienį, į VDU Botanikos sodą Kaune pakvies tradicinis, tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos sutraukiantis renginys „Kvapų naktis 2018“. Renginio programoje – įkvepianti pažintis su įvairiausių formų, skonių, aromatų ir savybių augalų pasauliu.

Šiemet „Kvapų naktis“ bus pradėta svarbiausio Baltijos šalyse fotografijos festivalio „Kaunas Photo“ parodos „Sidabrinis sodas“ atidarymu (17:30 val.). Jo metu turėsite progą pabendrauti su savo darbus sode eksponuosiančia menininke Emilija Petrauskiene.

Emilija Petrauskiene Sidabrinis sodas 2

Taip pat renginyje lankytojų lauks nemokamos ekskursijos parko teritorijoje, meninės kompozicijos, dainuojamosios poezijos vakaras rožyne, informatyvios ir vertingos paskaitos dvaro paviljone, degustacijos, Lietuvos Zoologijos sodo programa, mažųjų karalaičių programa, pažintis su alpakomis, arkliukais ir arboristų parodomuoju medžių genėjimu, galimybė pagroti lauko muzikos instrumentais.

Mokslo kiemelyje į pažintinę kelionę kvies botanikos sodo darbuotojai, pristatysiantys išskirtinius uoginius augalus, galėsite sudalyvauti konkurse ir atpažinti aromatinius augalus bei jų kvapus, susipažinti su sodo partnerių ir svečių stendais.

bota

VDU botanikos sodo nuotr.Kvapų ir skonių kiemelyje įsikurs „Kūrybos podiumas“ – nuo dizainerių darbų, iki papuošalų gaminimo dirbtuvių, šalia klegės amatininkų kiemelis.

Šventę vainikuos nakties programa: lietuviškų sutartinių motyvais improvizuos „Etno Jazz“, į šviesų ir muzikos šokį kvies VDU styginių instrumentų kvartetas su romantiška klasikos programa „Nakties muzika“.

Detali renginio programa.
Išankstiniai bilietai.

VDU botanikos sodo inf. 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis