lt
į sąrašą

VERO COFFEE HOUSE

A. Juozapavičiaus pr. 90, Kaunas +370 618 55 112 orders@verocoffeehouse.com https://verocoffeehouse.lt/ I-V: 7:30 - 18:00
VI: 09:00 - 16:00
VII: UŽDARYTA

Kava turi apie 1200 cheminių elementų, tačiau niekas dar neskaičiavo kiek naujų idėjų, genialių sentencijų ar dainų tekstų gimė prie kavos puodelio, kiek žavių pojūčių kasdien dovanoja šis gėrimas. Nes kai kurie dalykai paprasčiausiai  yra neišmatuojami. Ir ko gero būtent už tai mylime kavą labiausiai. Už nepakartojamą aromatą ir skonį su dvigubu dugnu, kurį taip malonu patirti – lyg sužinotum netikėtą paslaptį, už ritualo grožį, sustabdytas akimirkas ir įkvėpimą.

2007 metais atidarėme pirmą kavinę Kaune. Kavos kultūros tuo metu Lietuvoje praktiškai nebuvo. Per beveik 10 metų išaugome į ambicingą kavos barų tinklą Lietuvoje ir šiandien galime nustebinti  ir išrankiausius gurmanus.

Mūsų misija – „kava“, o filosofija – tobulai paruoštas aukščiausios klasės kavos puodelis kiekvienam svečiui.

Jums siūlome tik šviežiai skrudintą, aukščiausios prabos kavą. Kavos ieškome visame pasaulyje, žymiausiuose, sertifikuotuose ūkiuose. Kartais ieškoti partnerių tenka atokiausiuose žemėlapio taškuose, o norint įsitikinti proceso kokybe ir pažinti kavą iš arčiau, net keliauti į tolimas plantacijas.

Atsakingas požiūris į kokybę padiktavo poreikį kontroliuoti kiekvieną etapą patiems. Įsigytas pupeles patys skrudiname mažomis porcijomis VERO COFFEE HOUSE kavos namuose ir dar šviežias išvežiojame po kavos barus.

Esame Tarptautinės ypatingos kavos asociacijos (SCAE) narė, o mūsų baristos nuolat dalyvauja kavos ruošimo čempionatuose. Daugelį kartų profesiniuose renginiuose apdovanotų baristų ruošiama kava įtinka ir reikliausiems kavos žinovams.

Nuolat investuodami į kavos įrenginius, mokymus, kavos rūšių ir paruošimo paieškas, kasdien savo svečiams siūlome vis daugiau komforto, atradimų ir kokybės. Tai mus įkvepia tikėti savo išsipildžiusia svajone – tobulu kavos puodeliu, nuoširdžiai dedikuotu kiekvienam kavinės svečiui.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis