lt
2016-12-28 į sąrašą

Vasario 16 d. kino žiūrovai išvys dar vieną Kaune filmuotą juostą. "Emilija iš Laisvės alėjos"

Likus 50 dienų iki filmo “Emilija iš Laisvės alėjos” premjeros, režisierius Donatas Ulvydas žiūrovams pristato pagrindinį savo filmo anonsą.

Filmas, kurio premjera laukia jau labai greitai – ateinančių metų vasario 16 d., nukels į kupiną išbandymų laikmetį, kuriame žmonės nuolat turėjo spręsti – rizikuoti savo ir artimųjų gerbūviu, karjera ir net gyvybėmis, kalbant tiesą ar prisitaikyti ir toliau saugiai gyventi melo imperijos gniaužtuose.

Įtempto siužeto drama “Emilija iš Laisvės alėjos” pasakoja apie našlaitę Emiliją, kuri atvažiavusi į Kauną tikisi pradėti naują gyvenimą. Tačiau gyvenimas čia toli gražu neprimena to, apie kurį ji svajojo. Su savimi atsivežus didžiausią savo gyvenimo paslaptį, labai greitai jai tenka apsispręsti – sakyti tiesą ar meluoti. Įsuktai į melo, keršto, išdavysčių ir pavydo verpetą, kaip ir pirmą kartą meilę patyrusiai Emilijai nieko kito nelieka, kaip priimti sunkiausią savo gyvenime sprendimą.

Anot režisieriaus, filmas, įkvėptas tikrų įvykių ir žmonių, pasakos apie kiekvieną iš mūsų. Apie tai, kad gyvenime būna akimirkų, kai visiems tenka rinktis, nesvarbu kokioje santvarkoje ir laikmetyje begyventume.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis