lt
2020-02-12 į sąrašą

Vasario 16-ąją paminėti – ir į kavinę ar restoraną

Dzūkiškos bandos, kava ir ypatingi Vasario 16-osios desertai – sekmadienį.

Prieš porą dienų publikavome išsamų Valstybės atkūrimo dienos renginių Kauno muziejuose, viešosiose erdvėse ir kt. planą – tikimės, jau suplanavote sekmadienio dienotvarkę. Visgi daug laiko praleidus gryname ore svarbu palepinti ir kūną. Taigi ką ypatingo Vasario 16-ąją siūlo Kauno kavinės ir restoranai?

Tautiškus šventinius pusryčiu sekmadienį siūlo „Čiop Čiop Kaunas“, kulinarinė studija, esanti greta svarbiausių Vasario 16-osios minėjimo taškų. Bus ir burokėlių, ir varškėtukų! Daugiau informacijos

Svečių iš užsienio ypač giriamas restoranas IETI sekmadenį siūlys lietuviškiausią savo patiekalą – dzūkišką bandą – ragauti su šventine nuolaida. Bus ir specialių Vasario 16-osios desertų.

Restoranas „Medžiotojų užeiga“ vasario 16-ją visus atvykusius su lietuviška atributika vaišins kava su pyragėliu. Vieno seniausių Kauno restoranų jaunoji atžala „Fresh buffet Medžiotojų užeiga“, esanti verslo centre „Kauno Dokas“, pietų bufeto metu nuo 12 val. iki 16 val. visus atvykusius pavaišins kava.

Tautinę virtuvę šiuolaikiniams gurmanams siūlantis restoranas „Višta puode“ sekmadienį tuo tarpu keps kugelį su karka. Ragausime lietuviškos muzikos fone!

… o po visko, sutemus, į DJs Smetonos gastrolių „Ir vėl bus laisva Lietuva“ vakarėlį kviečia Kurpių gatvės naujakuriai – aludė „Špunka“ ir parduotuvė „Ragainė“. „Nepriklausomos Lietuvos gimtadienis bus įkaitintas sprogstamuoju lietuvišku užtaisu, kurį vienintelė tautinės muzikos selektorių grupė paruošė SPECIALIAI KAUNUI“, – rašoma kvietime, – „Sekmadieniui atėjus ruoškis - pasiimk vėliavą, šeimos narius, draugus ir tvirtai ženk link senamiesčio ir istorinės Prezidentūros, - Kurpių gatvėje tamstos laukia nepakartojamas vakaras, tikras šventės pojūtis ir puiki diskoteka. Lietuvos nepriklausomybė gyva tol, kol mes ją švenčiame!“. Daugiau informacijos.

„Čiop Čiop Kaunas“ nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis