lt
2017-11-30 į sąrašą

Trys Kauno restoranai – tarp geriausių Baltijos šalyse

Šiemet duris atvėręs „Nüman“ įvertintas geriausiai šalyje.

Prestižinis Skandinavijos restoranų gidas „White Guide“ jau antrą kartą reitingavo ir Baltijos šalių restoranus. Į geriausių Latvijos, Lietuvos ir Estijos restoranų 30-tuką pateko ir trys Kauno restoranai. Aukščiausiai – trečia vieta – įvertinta viena karščiausių metų naujienų „Nüman“, kurios firminis patiekalas yra, kaip sako restorano atstovai ir pritaria visi, jame apsilankę, unikali patirtis.

22338845 1580072508720622 6216182268226728499 o2

„Nüman“ nuotr.

30-oje vietoje atsidūrė „Uoksas“, 10-oje – „Monte Pacis“, abu šie restoranai skandinavų įvertinti buvo ir pernai.

„Kai pernai su „Kaunas IN“ ir „GO Vilnius“ atvedėme į Lietuvą „White Guide“, gastronominių turistų iš Skandinavijos šalių ypač pripažįstami ekspertai neslėpė nustebimo, kiek mūsų šalyje yra stiprių ir unikalių restoranų. Todėl „White Guide“ reitingai, gurmanų laikomi skandinaviškais „Michelin‘ais“, yra neįkainojamas įvertinimas ir Lietuvos restoranams, ir pačiai šaliai. Beje, restoranų bumą išgyvename ir dabar. Tai tik įrodo, kad gastronominis turizmas gali ne tik sustiprinti Lietuvos kaip patrauklios turizmui šalies įvaizdį, bet ir tapti vienu iš pagrindinių jos išskirtinumų“, - Kauno ir Lietuvos restoranų sėkme džiaugiasi laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Lapkričio 29 d. Taline buvo pristatyta „White Guide 2018“ svetainė su visų reitinguotų restoranų sąrašu. Šiemet reitingai suteikti ne 10, kaip pernai, o 15 Lietuvos restoranų (pagal surinktą balų skaičių): „Nüman“ (Kaunas), „Sweet Root“ (Vilnius), „Gastronomika“ (Vilnius), „Monte Pacis“ (Kaunas), „Telegrafas“, (Vilnius), „Monai“ (Klaipėda), „Džiaugsmas“ (Vilnius), „Uoksas“ (Kaunas), „SOMM“ (Vilnius), „Dublis“ (Vilnius), „Gaspar's“ (Vilnius), „Amandus“ (Vilnius), „Bučeris“ (Vilnius), „Lauro Lapas“ (Vilnius) ir „Šturmų švyturys“ (Vilnius ir Ventės ragas).

whiteguide-nordic.com

Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos informacija

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis