lt
2021-06-14 į sąrašą

Susiorientuokime Kaune (smagiausi žaidimai grupėms)

Orientaciniai žaidimai Kaune – tai gera idėja bernvakariams, mergvakariams, šeimos ar bendradarbių tvirtybės stiprinimui.

Net ir „nuosavame“ mieste kasdien yra galimybė atrasti kažką nauja. Jei jau tikrai apėjote visus Kauno muziejus ir sudalyvavote populiarėjančiose ekskursijose, galbūt metas išbandyti smagią pramogą šeimai ar draugų grupei?

Orientaciniai žaidimai – tai ir gera idėja bernvakariams, mergvakariams ar bendradarbių tvirtybės stiprinimui (o tai ypač aktualu laisvėjant bendravimo suvaržymams, tiesa?) Atrinkome top 4 smagiausias orientacinius žaidimus siūlančias įmones. Belieka išsirinkti, sutarti visiems tinkamą laiką, susisiekti, pasikrauti telefonus, ir … leistis į dar vieną Kauno pažinimo nuotykį.

Miesto labirintai

Pramogų agentūra „Vaiduokliai“ siūlo orientacinius žaidimus apie miesto labirintus, vaiduoklius ir net karštas nuodėmes. Pasisikirstysite komandomis ir gausite užuominą, kur keliauti. Atvykę į vietą ieškosite užduoties. Ji gali būti loginė ar kūrybinė. Teks matuoti, ragauti, atkoduoti ar net ką nors sudaužyti! Gavę atsakymą keliausite į kitą lygį, kol pasieksite visus 12. Kas ~5 min. sulauksite pagalbos. Laimės greičiausi! Su vedėju aptarsite rezultatus ir gausite diplomus. Komandai reikia turėti po 1 telefoną su mob. internetu.

Plačiau

miesto labirintai

Ką slepia miesto labirintai? A. Aleksandravičiaus nuotr.

Dviračiu, automobiliu, pėsčiomis

„Veikiu.lt“ Kaune siūlo orientacinius žaidimus trimis būdais – dviračiu, automobiliu, pėsčiomis. Rinkitės pagal oro sąlygas ar kompanijos fizinį aktyvumą. Pasirinkusieji žaidimą automobiliu įveiks net 70 km, dviratininkai – iki 18 km, o pėstieji Laisvės alėjoje ir senamiestyje nukulniuos iki 7 km.

Plačiau

marsrutai dviratininkams

Su dviračiu – ir pažinsite, ir pasportuosite. A. Aleksandravičiaus nuotr.

Čiulbantys, ulbantys atradimai

Įmonė „Čiulba ulba“ siūlo kūrybiškus ir labai romantiškus žaidimus Birštone ir Kaune. Štai „Istorinis Kauno senamiestis“ žaidimo metu, pagal senovines pastatų ir vietų nuotraukas, komandos turi išsiaiškinti, kur nuotraukose vaizduojamos vietos yra Kaune šiuo metu. Žaidimo tikslas yra surasti dabartinio Kauno vietas ir tose vietose nusifotografuoti, kitaip tariant, padaryti visos komandos „asmenukę“ prie objekto.

ciulba ulba

Žaidimo akimirka. „Čiulba Ulba“ nuotr.

O gal pasirinksite „Bohema tarpukario Laisvės alėjoje“? Jei norite sužinoti, kuriose vietose Kaune rinkosi garsiausios muzikos žvaigždės, skambėjo damų juokas, šurmuliavo aistringi vyrų pašnekesiai, o cigarų dūmai nesisklaidydavo iki paryčių, šis žaidimas – jums. Atradę tarpukario vietas, sužinosite ir jose vykusias intriguojančias istorijas. „Čiulba ulba“ siūlo ir teminius maršrutus apie Kauno ponias ir džentelmenus.

O literatūros mėgėjai tikrai įsimylės nemokamą orientacinį maršrutą „Lizos butas“, sukurtą pagal to paties pavadinimo Vaivos Rykštaitės romano aprašytas vietas. Čia skamba ir Kaune gimusios, Havajuose gyvenančios rašytojos balsas.

Plačiau

Istorija vaikams

Iniciatyva „Gatvės gyvos“ pagalvojo ir apie jaunuosius orientacininkus. „Kauno tautos: istorinis detektyvas“ skirtas moksleiviams nuo 7 klasės. Kokios tautos gyveno, dirbo ir kūrė Kaune? Kur jie meldėsi, kuo prekiavo, ką valgė? Kuo žydų, lenkų, vokiečių ar totorių paveldas svarbus mums šiandieną? Visi atsakymai slepiasi šiame ieškoti žaidime. Jame moksleiviai patys turi surasti kelią iki objektų, spręsti užduotis, atskleidžiančias architektūros vertybes bei daugiakultūrio miesto gyventojų istoriją. Kitas variantas – žaidimas apie Kauno modernizmą. Juk meilę savo aplinkai verta puoselėti nuo mažens, tiesa?
 

Plačiau 

gatves gyvos vaikams

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis