lt
2018-07-12 į sąrašą

Startuoja visas savivaldybes suvienijęs projektas „Surink Lietuvą“

Projektas labai konkrečiais ir vaizdingais pavyzdžiais įrodo, kad kiekvienas Lietuvos kampelis turi ką papasakoti, parodyti ar pristatyti.

Liepos 12-ąją startuoja mėgstantiems keliauti ir nuolat ieškantiems naujų iššūkių skirtas projektas „Surink Lietuvą“. Visas 60 šalies savivaldybių suvienijęs projektas Valstybės atkūrimo šimtmečio proga skatina visus pažinti kiekvieną Lietuvos lopinėlį. Kiekviename aplankytame krašte galite įsigyti jo formos magnetuką, o surinkę visas  60 dalių sujungti jas į visumą – Lietuvos žemėlapį.

ZEMELAPIS 2

Projektą inicijavo VšĮ „Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centras“. Žemėlapio kūrimas užtruko net devynis mėnesius – buvo renkama informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiaujama su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekvieno regiono įdomybės ištyrinėtos ieškant patraukliausio būdo jas pavaizduoti nedideliame magnetuko plotelyje. Visas iliustracijas sukūrė kaunietė Eglė Majauskaitė (Gliukai).

„Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, sujungęs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo augimo, juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams!“, – projektą palaiko laikinoji Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Projektas „Surink Lietuvą“ labai konkrečiais ir vaizdingais pavyzdžiais įrodo, kad kiekvienas Lietuvos kampelis turi ką papasakoti, parodyti ar pristatyti. Kauno miesto magnetukas įamžina šiuo metu aukso amžių išgyvenantį gatvėsmeną, Ukmergės krašto magnetukas pasakoja apie piliakalnį ir dainuojančius balandžius, Akmenės – apie dinozaurus ir drugelius, Marijampolės – apie kates, kurias taip mylėjo grafienė, o kur dar gausybė dvarų, bokštų, įdomių asmenybių.

35847161 203569503621406 1833398891576295424 n 

Projekto partnere tapusios radijo stoties „Extra FM“ laidų vedėjai kiekvieną savaitę kvies susipažinti su vis nauju šalies rajonu, o UAB „Kautra“ kvies su nuolaida autobusu keliauti į vietas, apie kurias išgirsite radijo eteryje.

Daugiau informacijos apie projekto eigą, keliautojų įspūdžius bei partnerių pasiūlymus galite rasti „Surink Lietuvą“ paskyroje feisbuke.

 „Surink Lietuvą“ inf.  

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis