lt
2019-07-24 į sąrašą

Soboro pašonėje atsiveria garsų kupinas „Laukas“

Įspūdingame postmodernistinės Mykolo Žilinsko dailės galerijos kieme radosi kokybiškos muzikos ir kultūros renginių vieta.

Jau liepos 24 d. Kauno centre esanti Nepriklausomybės aikštė pasipuoš dar vienu miestą atgaivinsiančiu elementu. Prie Soboro, įspūdingame postmodernistinės Mykolo Žilinsko dailės galerijos kieme radosi kokybiškos muzikos ir kultūros renginių vieta „Laukas“.

Naujoji erdvė – tai restobaro „Nuogas“ ir naktinio klubo „Lizdas“ bendra iniciatyva, kurioje viso šiltojo sezono metu aidės koncertai, didžėjų pasirodymai ir komedijos stand-up’ai, bus rodomas kinas. Šiemet jau suplanuoti tokių atllikėjų, kaip BA., „Solo ansamblis“, Free Finga, Junior A ar „Golden Parazyth“ pasirodymai.

front

M. Žilinsko galerijos nuotr.

Kultūringas subalansuotas vakarienes šiltame ore parūpins „Lauko“ terasoje įsikursianti moderni azijietiška virtuvė „B×B“ (Bowls & Bao), pradėsianti veikti artimiausiu metu.

„Lauko“ atidarymą trečiadienį atšvęsti padės gitaromis, šūksniais ir užkrečiančia energija ginkluota grupė „shishi“ iš Vilniaus.

shishi is asmeninio archyvo4

„shishi“ nuotr.

Sekite „Lauką“ feisbuke.
Organizatorių inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis