lt
2018-12-05 į sąrašą

Skanios Kalėdos Kaune

Išduodame, kur ieškoti čia pat Kaune iškeptų bei iš egzotiškų kraštų atkeliavusių gardumynų. Skanaus!

Eglutė įžiebta, Kalėdų mugės vyksta viena po kitos – su šventine nuotaika ir dovanomis viskas tvarkoje. Metas pakalbėti apie tai, kur Kaune rasti gardumynų bei jų rinkinių jūsų – ar jūsų bičiulių bei kolegų – šventiniam stalui. Pasirūpinkite patogiais pirkinių maišeliais, ir į kelią.

„Buon Giorno“ krautuvėlė
V. Putvinskio g. 72

Jau dešimtus metus ši skonių krautuvėlė vaizdingoje V. Putvinskio gatvėje ruošia vis naujas dovanų dėžutes, kurias pildo įvairiais delikatesais iš Italijos, Prancūzijos, Ispanijos.

02 5c04ef9a247df

10 meti svencianti delikatesu krautuvele jau ruosiasi sventems 5c04efaa52b7f

„Buon Giorno“ nuotr.

„Sissi Delikatesai“
Šv. Gertrūdos g. 70

Netoli Kauno pilies slepiasi ši maisto estetų jau seniai įvertinta parduotuvėlė. Joje – įvairiausi produktai iš tokių šalių, kaip Austrija. Ir gardi kava, kuria galima pasilepinti čia pat, apasipirkus.

46496081 2471300549552519 9001036453412601856 n

„Gusto Italia“
Neries krantinė 18
S. Daukanto g. 10

Neries krantine skubantys jau pamėgo šią sūrių, mėsos gaminių, makaronų ir kitų itališkų produktų vietelę, o visai neseniai darbą pradėjo ir jos skyrius pačiame Kauno centre. 

gustoitalia

„Gusto Italia“ nuotr.

„Mon Ami“ kepyklėlė
Laisvės al. 79
Savanorių pr. 255
Pramonės pr. 29
Veiverių g. 150B

Kartą paragavus šios kepyklėlės gaminių norėtųsi, kad šventės būtų kiekvieną dieną. Čia rasite ir gardžių rankų darbo kūčiukų!

monami2

„Mon Ami“ nuotr.

„Ali“ šokoladinė
Laisvės al. 41

Ar bereikia pristatinėti revoliuciją saldumynų scenoje sukėlusį konditerį Ali Gadžijevą ir jo kavinių koncepciją, pamėgtą netgi tų, kurie fotografuoja daugiau, nei valgo? Mes žinome, kad skanu ne mažiau, nei dailu.

alisokoladine

„Ali“ nuotr.

„Viduržemio delikatesai“ 
Savanorių pr. 79

Žaliakalnyje įsikūrusi Viduržemio jūros regiono maisto produktų krautuvėlė kviečia išsirinkti užkandžių ir saldumynų Kalėdų (ar bet kurios kitos gražios šventės) stalui.

vidurzemiokaledos

„Viduržemio delikatesų“ nuotr.

„Toskanos dovanos“ 
A.Mickevičiaus g. 8-49

Itališki aliejai jūsų stalui ir… jums – taip, taip, šioje parduotuvėleje rasite ir funkcinės kosmetikos. Gruodį „Toskanos dovanos“ dažnai vieši mugėse, tad pasitikslinkite prieš užsukdami.

toskanosdovaos

„Toskanos dovanų“ nuotr.

„Du Medu“ namai
Laisvės al. 86

Ekologiški produktai iš Lietuvos ir užsienio ūkių bei ekologiški kepiniai (net šešių rūšių naminė duona!) – gardu kaip du medu. Dovanų rinkinių tikrai rasite – nuotraukoje pavaizduotas, pavyzdžiui, vadinasi „Pilni namai“.

dumedu

„Du Medu“ nuotr.

„Bio sala“
Laisvės al. 79
Savanorių pr. 255


„Skaitome etiketes už jus“, - visai nejuokauja šio parduotuvių tinklo šūkis. Taigi galite būti tikri, kad čia išrinksite ne tik gardžią ir puikiai atrodančią, bet ir tikrai sveiką, ekologišką ir natūralią dovaną.

„Dangaus pupos“ ir „Rūta“
Laisvės al. 68
M. Daukšos g. 20
Laisvės al. 88


Istorinio, šiemet 105-ąjį gimtadienį paminėjusio Šiaulių šokolado fabriko „Rūta“ saldainiai ir šokoladai bei itališki, čekiški skoniai tiems, kuriems niekuomet nebus per saldu.

dangauspupos2

„Dangaus pupų“ nuotr.

Mugė „Kaunas Food“
Gruodžio 15–16 d., 10 – 17 val.
Kauno sporto halė, Perkūno al. 5

Pirmoji tokia maisto mugė į Kauno sporto hale sutrauks 80 smulkiujų maisto gamintojų iš Lietuvos ir Latvijos, siūlysiančių gardžiausių išskirtinių gaminių gražiam šventiniam stalui.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis