lt
2018-11-12 į sąrašą

Skandinaviškame restoranų reitinge „White Guide 2019“ – Kauno veteranai

Taline lapkričio 12 d. paskelbtame reitinge – gastronomijos ekspertų ne pirmus metus puikiai vertinami Kauno restoranai.


Lapkričio 12 d. vakare Taline, iškilmingo renginio metu, atskleisti 30 geriausių Baltijos šalių restoranų pagal „White Guide“ –  prestižinį Skandinavijos šalyse leidžiamą gidą. Tarp išskirtinio maisto ir gėrimų mėgėjams 2019-aisiais aplankyti siūlomų vietų – 7 Lietuvos restoranai, iš kurių  2 – Kaune. 

Abu į reitingą įtraukti Kauno restoranai jau ne pirmus metus minimi gastronomijos turistų itin vertinamame gide. Per 14 pozicijų į 16 vietą (Master Level) šiemet šoktelėjo kūrybinė „Uokso“ virtuvė, kurioje eksperimentuojama tuo, ką diktuoja metų laikai. 

uoksas daskevicius

„Uoksas“. Roberto Daskeviciaus nuotr.

uoksas5

„Uokso“ archyvo nuotr.

24-ojoje reitingo vietoje (Very Fine Level) – vaizdingame Pažaislio vienuolyne įsikūręs „Monte Pacis“. Beje, jau skelbiamas naujametinio vakaro šiame restorane meniu – rekomenduojame prisijungti

montepacis5

„Monte Pacis“ archyvo nuotr.

Skandinavai Baltijos šalių restoranus reitingavo jau trečius metus iš eilės. „White Guide“ ekspertai savo lankomų restoranų sąrašą derino su vietos turizmo ir rinkodaros ekspertais, tačiau šių rekomendacijos neturėjo įtakos galutiniam sprendimui. Iš viso Lietuvoje buvo aplankyta 15 restoranų.

Trisdešimtuke rasite ir lietuviškus restoranus „monai“, „Džiaugsmas“, „Telegrafas. Sezoniškumą puoselėjantis Vilniaus restoranas „Sweet Root“ reitinge užėmė 3/4 vietas, sostinės naujiena „Nineteen18“ su anksčiau Kauno „Nüman“ vadovavusiu šefu Matu Paulinu priešakyje – 2 vietą! Geriausiu restoranu Baltijos šalyse pagal „White Guide 2019“ paskelbtas Talino „NOA Chef’s Hall“. 

Dar du Kauno restoranai įtraukti į bendrąjį gidą – tai naujausias „Uokso“ kūrėjų komandos kūdikis – šiemet verslo centre „Arka“ atidarytas „Snobas“ ir jau ne vienerius metus kaip vienas įdomiausių ir kokybiškiausių Kauno restoranų vertinamas „Dia“.

White Guide Baltics 2019

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis