lt
2018-02-06 į sąrašą

Programa „Nemokami muziejai – mokiniams“ jau veikia!

Prie iniciatyvos prisijungė šeši Kaune ir jo apylinkėse esantys Kultūros ministerijos pavaldumo muziejai.

LR Kultūros ministerija, siekdama užtikrinti vaikų, ir jaunimo kultūrinių kompetencijų ugdymą bei kultūros prieinamumą, nuo vasario pradžios pradeda įgyvendinti bandomąjį „Nemokami muziejai – mokiniams“ modelį. Prie šios iniciatyvos prisijungė Kultūros ministerijos pavaldumo muziejai ir Valstybinis Kernavės kultūrinis rezervatas.

Nemokamai nuolatines žemiau išvardintų muziejų ir jų padalinių ekspozicijas galės lankyti visi Lietuvos mokiniai, pateikę mokinio pažymėjimą. Ministerija bandomojo modelio įgyvendinimui skyrė 600 tūkst. eurų.

maironio muziejus 9

Maironio lietuvių literatūros muziejus. Artūro Bulotos nuotr.

Informacija apie nemokamus muziejus mokiniams skelbiama www.lrkm.lrv.lt/lt/nemokamimuziejai ir www.muziejai.lt, taip pat kiekvieno, prie iniciatyvos prisijungusio, muziejaus interneto svetainėje. Mokiniai kviečiami muziejuose lankytis savarankiškai ar grupėmis – neabejojama, kad tai padės pasirengti pamokoms ar rinkti medžiagą įgyvendinamiems projektams. Daugumoje muziejų nemokamai galima lankytis iki liepos 1 d.

svie

Lietuvos švietimo istorijos muziejus. Auran Paškevič nuotr.

Nuolatines ekspozicijas nemokamam mokinių lankymui atvėrė šie Kaune ir greta jo esantys muziejai bei jų padaliniai. Kviečiame apsilankyti!

Kauno IX forto muziejus

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus

Maironio lietuvių literatūros muziejus 

Lietuvos liaudies buities muziejus 

Lietuvos aviacijos muziejus

Lietuvos švietimo istorijos muziejus

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis