lt
2018-01-26 į sąrašą

Sėkmingiausias turizmo informacijos centras – Kaune!

Už 2017-aisiais turizmo srityje sužibėjusius projektus, miestus ir objektus balsavo per 10 tūkst. interneto vartotojų.

Tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018“ atidarymo rytą sostinėje, LITEXPO rūmuose, apdovanoti „Turizmo sėkmingiausieji“. Už 2017-aisiais šioje srityje sužibėjusius projektus, miestus ir objektus balsavo per 10 tūkst. interneto vartotojų.

Tarp kitų laureatų, sėkmingiausiu išrinktas „Kaunas IN“ turizmo informacijos centras. Pagrindinis jo padalinys yra miesto rotušėje, jis neseniai stilingai atnaujintas. Čia galite sužinoti viską apie Kauną ir tai, ką jame veikti, užsisakyti ekskursiją, pasiimti originalių leidinių, įsigyti suvenyrų.

kaunas in space 10kaunas in space 13kaunas in space 22

Priminsime, kad šią vasarą tikras iššūkis ne tik Kauno oro uostui, bet ir visam „Kaunas IN“ kolektyvui tapo Vilniaus oro uosto rekonstrukcija. Turistai, šypsenos ir šurmulys užpildė Kauno gatves. „Kaunas IN“ ir savanorių komanda net 35 dienas kasdien nuo ankstaus ryto iki vakaro Kauno oro uoste dirbo tam, kad kiekvienas į miestą atskridęs svečias čia jaustųsi it namuose. Net 3 000 pasitiktų skrydžių, 71 darbo pamaina ir daugiau nei 10 000 suteiktų konsultacijų – tokia buvo ši vasara Kauno oro uoste.

Nuo praėjusio pavasario Kaune pradėtas įgyvendinti „Tourism information friendly“ vietų projektas. Turizmui draugiška vieta – tai taškas, kuriame galima rasti pagrindinę turistinę informaciją: miesto žemėlapį, miesto turisto gidą ir gauti atsakymus į svarbiausius turistinius klausimus.

Kauno stendą parodoje „Adventur 2018“, kurį šiemet įrengėme su AB „Stumbras“, asociacija „Retromobile.lt“, „Tinycampers.eu“ ir „Monte Pacis“, aplankyti kviečiame iki sekmadienio, daugiau apie „Kaunas IN“ siūlomas „blitz“ ekskursijas – šiame straipsnyje. 

TOKS ir „Eurolines“ autobusų bei „Lietuvos geležinkelių“ traukinių bilietai „Adventur“ lankytojams – 30 proc. pigiau. Iki pasimatymo LITEXPO arba, žinoma, Kaune!

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis