lt
2017-12-07 į sąrašą

Savaitės maršrutas: Nauji barai ir restoranai Kaune

Apžvelgėme, kokios gi naujienos aptinkamos gastronominiame ir pramoginiame Kauno žemėlapiuose.

Pastaraisiais mėnesiais vienas po kito apie įsikūrimą praneša vis daugiau naujų maitinimo ir laisvalaikio praleidimo vietų Kaune. Kai kurios jų jau sėkmingai veikia, kitos gi dar tik laukia pažinties su būsimais lankytojais. Trumpai apžvelgiame, kokios gi naujienos aptinkamos gastronominiame ir pramoginiame Kauno žemėlapiuose.

B2O
Gedimino g. 30

Legendiniame „BO“ bare senamiestyje užaugo net kelios bohemiškų kauniečių kartos. Antrąjį savo kūdikį baro šeima visai neseniai atidarė Gedimino gatvėje. Laabai karšta!

b2o

Yalla
Laisvės al. 75

Vidurio rytų virtuvių gerbėjai, sukluskite –  stilinga libanietiškų skonių, kvapų, tradicijų ir šiuolaikinio požiūrio oazė jau veikia. 

yalla

Holy Donut pusryčių klubas
Vilniaus g. 37

Dangiškas spurgas ir beigelius siūlantis „Holy Donut“ kolektyvas šią žiemą pristatė ir dievišką naujieną visiems, negalintiems gyventi be pusryčių. Bet kuriuo dienos metu! Patikėkite, čia išpildomi net ekstravagantiškiausi ryto norai. 

holydonutpusryciuklubas

Optimistai
Vytauto pr. 32

Stilingiausi (ir „fotoaparatui draugiškiausi“) pietūs mieste? Gali būti! Taip pat – itin elegantiška ir drauge minimalistinė erdvė ypatingiausioms asmeninėms progoms.

optimistai

Kuskus
Laisvės al. 50

Čia pat, restorane ant ugnies ruošiamų patiekalų įvairovė džiugina naktimis sapnuojančius Kaukazą, jo skonius bei kvapus.

kuskus

Peru kampelis
Pramonės pr. 16

Lietuvė Kristina su vyru perujiečiu Jose šių metų pradžioje Kaune, „Urmo“ prekybos miestelyje, įkūrė nedidelį restoranėlį. Kadangi tai vienintelis Peru virtuvės restoranas Lietuvoje, daug klientų, pamėgusių autentiškus išskirtinius skonius, atvyksta ir iš kitų miestų.

perukampelis2

Samtis Bistro
Taikos pr. 54

Šviežio ir skanaus maisto pilnas samtis patiks ir ieškantiems jaukios atokesnės vietelės susitikimui, ir vegetarams, ir prižiūrintiems piniginės turinį.

samtis


Kentucky BIG Burger By Bocmanas
Kęstučio g. 41

„Brandinom ir subrandinom dar vieną vietą Kaune ne tik Bocmano burgeriui ragauti, bet ir PAVAKAROOOT! llgas baras leis orientuotis gėrimų upėse. Turim lietuviško ir nelietuviško alaus kranus. Kadangi esam neabejingi ir craft'iniam alui, bus ir jo. Ambicingesniems barmenai sumaišys išraiškingą kokteilį. Tad užkandus burgerio, tikrai bus kuo užsigert. O gal atvirkščiai? Nes virtuvė gamins iki paryčių“, – informuoja jau gruodžio 8-ąją amerikietiškos svajonės paragauti užsimaniusius priimsiantis „Bocmano“ kolektyvas.

kentucky

Volfas Engelman Studija
Kaunakiemio g. 2

„Čia karaliauja alus. Vieta, kur kuriamos bei degustuojamos išskirtinės alaus rūšys, skleidžiamos žinios apie alų ir puoselėjama alaus vartojimo kultūra“, – į darykloje įsikūrusią eksperimentinę studiją kviečia aludariai. Būkite pirmieji, paragavę čia pat sukurto alaus! Jau nuo gruodžio 9-osios. 

volfas2

ManGi Hotdogs
Vilniaus g. 36

Šioje maisto užkandinėje dešrainiai jau netrukus bus ruošiami iš kas rytą keptų bandelių ir dešrelių iš Lietuvos ūkių bei gardinami austriškomis garstyčiomis. „Turėsime ką pasiūlyti ir vegetarams. Užkandinėje bus galima įsigyti garstyčių ir krienų fasuotų į patogias tūbeles. Dešrainių gamyboje naudosime produktus be kenksmingų sveikatai priedų“, – apetitą jau dabar žadina dešrainių meistrai, žadantys pamaitinti jau 2018 m. pradžioje.

mangi

Bardakas
Laisvės al. 93

Šio naktinio baro šūkis – „Nenormalių. Nenormaliems“. Aštru? Tikrai taip. Bet, įsikūrus pačiame Laisvės alėjos epicentre, paprastai ir ramiai apie save pranešti būtų sudėtinga, tiesa? Atidarymas jau čia pat.

bardakas

The Garden Dining Room
Savanorių pr. 178

Nauja vieta ilgiausioje Lietuvos gatvėje žada būti patogi ne tik pusryčiams, dienos pietums ar take away salotoms po darbo, bet ir asmeninėms ar kolektyvinėms šventėms. Sekite naujienas!

thegarden2

Salonas Restobar
Rotušės a. 4

Sultingi steikai, mėsainiai ir šonkauliukai jau netrukus privilios į didžiausią saloną Kaune. Ne kur kitur, o Rotušės aikštėje, po truputį tampančioje tikra gastronomijos meka. 

salonas

Visos nuotraukos - atitinkamų restoranų ir barų. 2017 m. sausį išleistą Kauno skonio gidą galite rasti mieste ar parsisiųsti čia. 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis