lt
2017-07-12 į sąrašą

Savaitės maršrutas: Kaunas vandenyje

Nuo peno akims iki aktyvaus sporto – surinkome krūvą vandens pramogų, kurias rekomenduojame išbandyti nedelsiant.

Nuo vandens vasarą Kaune toli nepasislėpsite – miesto centrą, senamiestį ir kitas dalis glosto Nemunas ir Neris, tyvuliuoja didžiausias dirbtinis vandens telkinys Lietuvoje – Kauno marios, kuriose nuolat vyksta įvairios regatos ir kiti re(n)giniai, o įkaitus orui visi traukia į paplūdimius Lampėdžiuose ar Panemunėje. Nuo peno akims iki aktyvaus sporto – surinkome krūvą vandens pramogų, kurias rekomenduojame išbandyti nedelsiant.

LAIVAI

„Nemuno turas“

Kompanijos laivai „Nemunas“ ir „Algirdas“ iš senosios Kauno marių prieplaukos greta Pažaislio plukdo į Rumšiškes ir Birštoną, o absoliutus šio sezono hitas yra kelionė į Kadagių slėnį. „4 val. 30 min. gryno malonumo“ – taip šią pramogą apibūdino portalo „15min“ žurnalistė. Jos įspūdžius rasite čia, o savųjų nepamirškite pažymėti #visitkaunas ir #kaunastic.

Laivas Nemunas22nemuno turas22

„Nemunas Travel“

Kačerginė, Raudondvaris, Zapyškis, net Jurbarkas (su nakvyne) – čia jus pasirengęs nuplukdyti laivo „Perlas“ kapitonas. Laivas „Kaunas“ gi siūlosi parodyti Kauno senamiestį, Kačerginę, Raudondvarį. Jei turite didesnę kompaniją ir kitų svajonių, viską galima suderinti. Abu laivai išplaukia iš Senamiesčio prieplaukos, esančios prie Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios.

laivas kaunas nemunas travel

Laivas „Tolstojus“

Į Kulautuvą, vis garsiau apie save kalbantį tarpukarį menantį kurortą pušų apsuptyje, smagiausia keliauti Nemunu. Laivas „Tolstojus“ išplaukia iš Senamiesčio prieplaukos, esančios prie Šv. Mergelės Marijos ėmimo į dangų (Vytauto Didžiojo) bažnyčios ir Kulautuvoje jūsų lauks dvi valandas.

Tolstojus laivas Kauno rajonas

BAIDARĖS

Vasaros ketvirtadieniais vykstantis vakarinis žygis baidarėmis Nemunu per Kauną, kurį organizuoja „Vandens turistai“, trunka apie dvi valandas. Spėsite ir įvertinti Kauno HE didybę, ir pamojuoti Panemunės bei Šančių gyventojams, ir susiplanuoti vakarą „Žalgirio arenoje“, ir, be abejo, pasigrožėti Kauno senamiesčiu.

vandens turistai baidares

VANDENLENTĖS

Wake Up Kaunas

„Wake Up Kaunas“ yra pirmasis Kaune įsikūręs vandenlenčių parkas. Lampėdžio ežero trasa – viena ilgiausių Europoje! Pasiruoškite 287 m ilgio iššūkiui, po kurio galėsite atsipūsti Lampėdžių paplūdimyje.

wake up kaunas

Dock7

Šiame naujausia įranga aprūpintame parke Noreikiškėse vyksta ir Lietuvos vandenlenčių čempionato etapai, ir stovyklos norintiems pradėti sportuoti ar patobulinti įgūdžius. Žinoma, laukiami ir tiesiog norintys plaukti – kiekvieną dieną. Netrukus šio parko filialas įsikurs Kulautuvoje!

vandenlentes dock

Wake B1

Jei vandenlenčių dar neprisijaukinote, šiame parke taip pat galite išbandyti irklentes. Važiuodami į parka būtinai stabtelėkite krautuvėje, nes „Wake B1“ teritorijoje įrengtos ir kepsninės.

wake b

IRKLENTĖS

Viso kūno mankšta, penas akims ir ekskursija – viskas viename. Šią pramogą „Sup-board.lt“ siūlo triskart per diena, pradedant rytine sup’ų joga 6:30 ir baigiant dienos rūpesčių nuplovimu Nemune. Tikslų tvarkaraštį ir kitas detales sužinosite kompanijos tinklapyje.

VISKAS VIENAME!

Ir vandens dviračiai, ir baidarės bei valtys kempinge „Camp Inn“ Lampėdžiuose laukia kasdien. Kaip ir daug kitų aktyvių pramogų, pirtis ir net šeštadieniais čia persikraustanti viešoji biblioteka. Jokių galimybių likti namuose!

471184 10150962067398165 1326555048 o

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis