lt
2022-09-26 į sąrašą

Pasaulinės turizmo dienos proga – nemokamos kelionės traukiniais ir įspūdžių kupinas savaitgalis Kaune

ATNAUJINTA: jūs - nerealūs, jūs tikrai - #kaunastic! Džiaugiamės, kad jau per naktį tiek Kauno išsiilgusių keliautojų pasinaudojo akcijos pasiūlymu! DEJA, bet visi bilietai jau išparduoti!

Renginių kalendorius sausakimšas nuostabių pasiūlymų, o gamta jau žavi rudenišku peizažu. Tad visi bėgiai veda į Kauną!

Net 400 nemokamų traukinio bilietų į Kauną ir atgal namo – tokį siurprizą Kauno miestas kartu su Keleivių vežimo traukiniais bendrove „LTG Link“ dovanoja Pasaulinės turizmo dienos, minimos rugsėjo 27 d., proga.

„Europos kultūros sostinėje šia proga visų lauksime spalio 1–2 dienomis – renginių kalendorius sausakimšas nuostabių pasiūlymų, o gamta jau žavi rudenišku peizažu. Tad visi bėgiai veda į Kauną“, – šventinį savaitgalį pristato Kauno miesto turizmo ir rinkodaros agentūra „Kaunas IN“.

laisves aleja rugsejiA. Aleksandravičiaus nuotr.

 

Nemokamus bilietus gauti galima LTG interneto prekybos sistemoje pasinaudojus kodu „kaunastic“, kuris galioja tik rugsėjo 27 d. Dovana – kelionės visoms tiesioginėms kryptims į Kauną ir atgal spalio 1–2 dienomis, tai yra, Vilnius-Kaunas-Vilnius, Šiauliai-Kaunas-Šiauliai, Marijampolė-Kaunas-Marijampolė, Kybartai-Kaunas-Kybartai. Bilietų į abi puses kiekis ribotas – jų paruošta lygiai 400.

Kaunastišką savaitgalį susiplanuoti visi kviečiami į „Kaunas IN“ ir „Kaunas 2022“ turizmo informacijos centrą. Pačioje miesto širdyje, Laisvės al. 36 esančiame keliautojų pamėgtame biure vyks ir loterija. Visi, pateikę šios akcijos traukinio bilietus, bus apdovanoti prizais. Taip, taip – Pasaulinės turizmo dienos proga visi bilietai laimingi!

dovana1

Tarp loterijos prizų – kuponai apsilankymams karščiausioje Kauno naujienoje, „Žalgirio“ arenos baseine. Kauno svečius apsilankyti baseino ir pirčių erdvėje pakvies ir „Aušra SPA“. „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda į loterijos prizų kraitį pridėjo bilietų į vieną įspūdingiausių šių metų muzikos renginių – „Kauno kantatą“. Projekto premjera spalio 1 d. vyks „Žalgirio“ arenoje. Kiti galimi loterijos prizai – Kauno miesto suvenyrai.


„Kaunas IN“ ir „Kaunas 2022“ turizmo informacijos centre visi norintys taip pat gali išsirinkti dominantį maršrutą po Kauną, sužinoti daugiau apie Europos kultūros sostinės programą ir susiplanuoti ateinančias išvykas į šį miestą. Juk vieno savaitgalio išragauti Kaunui tikrai nepakaks – www.kaunastika.lt siūlo daugiau nei tris dešimtis teminių maršrutų, dominančių gamtos, sporto, architektūros, gatvės meno, istorijos, gastronomijos, literatūros gerbėjus, esamus ar būsimus studentus, taip pat – pačius mažiausius keliautojus. 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis