lt
2016-09-23 į sąrašą

Nemokami renginiai Pasaulinės turizmo dienos proga

Pasaulinės turizmo dienos proga VšĮ Kauno turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras bendradarbiaudamas su turizmo paslaugų teikėjais dovanoja miestiečiams nemokamas pramogas, kuriomis galės džiaugtis įvairaus amžiaus gyventojai, dviračių ar vandens pramogų mėgėjai.

Rugsėjo 27 d.
15:00 val. ekskursija „Kaunas – dizaino miestas“, kurios metu susipažinsime su tarpukario menininkais ir veikėjais, puoselėjusiais ir formavusiais Kauno tarpukario modernistinę kultūrą ir objektus. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Rugsėjo 28 d.
15:00 ir 17:00 val. pasiplaukiojimas laivu Kauno mariomis su kapitonu R. Mažukna, kurios metu pasigrožėsime Kauno marių regioninio parko vaizdais bei baroko šedevru – Pažaislio vienuolyno ansambliu. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).
16:00 Kvapnūs ir elegantiški augalai VDU Kauno botanikos sode (vadovė Edita Braun). Ekskursijos metu lankytojų lauks kelionė po Botanikos sodą ieškant ir atrandant įvairiausius kvapus – nuo egzotiškų medžių, bei oranžerijos kvapniųjų lapų, iki rudeninių gėlynų ir pasakiškos rožių kvapų karalystės. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Rugsėjo 29 d.
Šiuolaikinių technologijų diena – siūlome išbandyti mobiliąsias programėles ir savarankiškai pažinti Kauno miestą „Dvasios gidas“, „Tarpukario Kauno architektūra“, „Kaunas Pocket guide“.

Rugsėjo 30 d.

16:10 val. ekskursija užsienio svečiams „Kaunas city tour“ su anglišku audio gidu, kurios metu išgirsite istoriją apie istorines Kauno vietas ir įžymiausius architektūros paminklus. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Spalio 1 d.
12:00 val. ekskursija po Šančius – karinį miestelį Kaune, kurios metu išgirsime negirdėtų istorijų apie kareivines ir aplankysime kopūstų sandėlį. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).

Spalio 2 d.
14:00 val. ekskursija su dviračiais „Panemunės medinė architektūra“, kurios metu pasigrožėsime medine architetūra ir XX a.vilomis Kaune, išgirsime ne vieną įdomią istoriją. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).
Mažiesiems turistams padovanosime bilietus apsilankymui Lietuvos zoologijos sode. (Būtina registracija, vietų skaičius ribotas).


Registracija tel. (8 37) 323 436 arba el.p. info@visit.kaunas.lt

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis