lt
2018-10-24 į sąrašą

Naujoje V. Radzevičiaus ir M. Starkaus laidoje – reportažai iš Kauno

„Sudėtingiausia buvo Kaune ir Vilniuje. Dideli miestai, o turi išrinkti tik keletą objektų, kuriuos parodysi laidoje“, – pasakojo laidos „Aplink Lietuvą. Miestai“ vedėjai.

Žinomi keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kartu su Turizmo departamentu vėl leidosi į kelionę. Šį kartą po Lietuvos miestus. Pristatydami naują TV3 laidą, jos vedėjai sukvietė žurnalistus į pristatymą sostinės Halės turguje, kur kelionių įspūdžius papildė vaišėmis – V. Radzevičiaus išvirė kuršiškos žuvienės.

Laidų cikle „Aplink Lietuvą. Miestai“ bus pasakojama apie Vilnių, Klaipėdą, Telšius, Druskininkus, Marijampolę, Kauną, Alytų, Anykščius, Kėdainius ir Panevėžį. Lankytini objektai, pramogos, muziejai, kulinarija...  „Laidos žiūrovai pasisems idėjų, ką veikti savaitgaliais. Miestų lankymas nepriklauso nuo sezoniškumo, daug įdomių dalykų yra po stogu. O tam nereikia gero oro. Keliauti po Lietuvą galima rudenį, žiemą“, – renginio metu kalbėjo keliautojai.

„Turizmo sezonas baigėsi kartu su vasara, tad ką lietuviai veiks rudenį ir žiemą? Esame tikri, kad toliau keliaus po Lietuvą! Pagal naujausią vietinio turizmo tyrimą, populiariausias keliaujančių lietuvių pasirinkimas savaitgaliams yra miestų turizmas. Tai yra, ieškoma naujų patirčių, lankomi atsinaujinę muziejai, kavinės, išbandomos naujos paslaugos ir edukacijos. Juk mūsų miestai keičiasi, svetingiau laukia keliautojų, ir net savo mieste galima pasijusti tikru turistu“,– renginyje kalbėjo Turizmo departamento atstovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Keliaujant po Lietuvą M. Starkus ir V. Radzevičius patyrė įvairiausių nuotykių. Vienas laukė Alytuje, pramogų parke. Martynas išbandė ekstremalią pramogą – skrydį per didžiausią Lietuvos upę Nemuną. Keliautojo laukė ne tik kvapą gniaužiantis aukštis, bet ir nepamirštami vaizdai. Taip pat, Alytuje keliautojus nustebino itin vaizdingas dviračių takas, palikęs puikų įspūdį. 

Anykščiuose „Aplink Lietuvą. Miestai“ V. Radzevičius leidosi į išvyką siaurojo geležinkelio traukinuku, vadinamuoju „siauruku“. Laidose netrūks ir kulinarinių patirčių. V. Radzevičius gamino unikalius patiekalus. Panevėžyje keliautojas gamino čeburekus, Klaipėdoje virė žuvienę, Telšiuose kepė žemaičių blynus. 

„Sudėtingiausia buvo Kaune ir Vilniuje. Dideli miestai, o turi išrinkti tik keletą objektų, kuriuos parodysi laidoje“, – pasakojo M. Starkus, su bičiuliu V. Radzevičiumi Kaune pasinėręs į sporto, meno, daugiataučio miesto istorijos ir liaudies kultūros pažinimą.

 „Aplink Lietuvą. Miestai“ – sekmadieniais, 11.30 val. per TV3.

Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos ir „Kaunas IN“ inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis