lt
2018-02-27 į sąrašą

Maisto pristatymo startuolis „Wolt“ pradėjo veiklą ir Kaune

Nuo šiol nei lietus, nei speigas, nei bet kuri kita priežastis nesutrukdys mėgautis geriausių Kauno restoranų patiekalais.


Pasivaikščiojimas po restoranus ir kavines – labai svarbi kiekvienos turistinės išvykos ar savaitgalio kelionės dalis. Ir net jei už lango spaudžia lietuviškas šaltukas ar merkia lietus, tai – ne priežastis tenkintis užkandžiais iš parduotuvės greta viešbučio.

Sparčiai Europoje auganti Suomijos maisto pristatymo bendrovė „Wolt“, praėjusį rudenį startavusi Vilniuje, jau veikia ir Kaune. Tai antrasis miestas Lietuvoje, kuriame bendrovė vykdo maisto iš restoranų pristatymo paslaugą.

Liis Ristal, „Wolt“ vadovė Baltijos šalims, teigia, jog dar prieš startą pajuto didelį kauniečių susidomėjimą. Nepaisant to, kad paslauga iki šiol veikė tik Vilniuje, Kaune jau laukė virš dviejų tūkstančių užsiregistravusių vartotojų.

Naudojant „Wolt“ programėlę maisto jau galima užsisakyti iš 25 populiariose Kauno vietose įsikūrusių restoranų, kurių pasiūla nuolat augs. Neabejojame, kad sąraše atrasite tiek savo favoritų, tiek dar negirdėtų vietelių, kurias tuoj pat užsimanysite pažinti. 

Šias maisto vietas, jau rasite „Wolt“ programėlėje:

1. Jurgis ir drakonas
2. TakeWay
3. Piano Piano
4. Yalla
5. Kavos klubas
6. Grill London
7. Režisierius
8. Jo malonė by Režisierius
9. Michelle
10. Paslėpti receptai
11. Keulė rūkė
12. Subway
13. Bless pizza
14. Al cantuccio
15. IPU
16. Stop and Go
17. Sushi Way
18. Holy Donut
19. Pilna burna
20. Hop Doc
21. Buon Giorno Tratoria
22. Kebab inn
23. Pjazz
24. Bardakas

Užsakymas trunka iki dešimties sekundžių, o programėlės vartotojai gali pasirinkti maistą pristatyti į namus ar kitą konkrečią vietą, atvykti pasiimti patys ar maistu mėgautis restorane.

2015 m. Suomijoje įkurtas startuolis „Wolt“ visoje Europoje bendradarbiauja su daugiau nei 1000 restoranų, o stabiliai augantis maisto užsakymo programėlės vartotojų skaičius viršija 500 tūkst. 


Parengta pagal „Wolt“ inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis