lt
2018-04-29 į sąrašą

„Like Bike“ kviečia minti dviračius už Kauną ir Valstybės atkūrimo šimtmetį

Ar visi kartu įgyvendinsime iššūkį per mėnesį numinti 100 tūkst. kilometrų?

Praėjusiais metais „Europos dviračių iššūkyje 2017“ visą gegužės mėnesį dalyvavę kauniečiai bendrai sudėjus numynė daugiau nei 70 tūkst. kilometrų. Šiemet Kaunas bei Kauno rajonas sujungia jėgas ir po judėjimo už dviratininkus „Like Bike“ vėliava kauniečiams meta dar didesnį iššūkį – per mėnesį numinti 100 tūkst. kilometrų, dedikuotų Lietuvos šimtmečiui.Kad prisidėtumėte prie „Like Bike 100 000 km iššūkio“ įvykdymo, atsisiųskite programėlę „Naviki“ iš „Google Play“ arba „App Store“ ir užsiregistruokite asmeniškai arba prisijunkite  prie komandos. Komandų registracija ir daugiau informacijos: likebike.kaunas.lt/dviraciuissukis.

LK 100k WEB 1400x543

Šiemet numinti kilometrai skaičiuosis net tik Kauno mieste, bet ir visame Kauno rajone. Atstumas neribojamas, todėl drąsiai galima važiuoti į Kačerginę, Kulautuvą, Vilkiją ar kur tik širdis geidžia. 

Vienintelės taisyklės – vidutinis greitis max 25km/val, o maksimalus greitis – 50 km/val. Turėkite tai omenyje leisdamiesi nuo kalno!


Birželio 8 d. 18 val. prie Kauno pilies vyks renginio uždarymas, kurio metu bus apdovanotos daugiausiai numynusios komandos bei daugiausiai numynę dviratininkai.

 

Kauno miesto savivaldybės informacija ir nuotraukos

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis