lt
2019-05-25 į sąrašą

Laivybos sezonas Kaune prasidėjo! Plaukiam?

Po Kauno senamiestį, į Kačerginę, Raudondvarį, Birštoną, Rumšiškes – maršrutų pakaks visai vasarai.

Pasiplaukiojimas laivu Kaune ir jo apylinkėse – smagi pramoga norintiems įdomiai ir turiningai praleisti laiką, švęsti įvairias šventes ir tuo pačiu pasigrožėti Lietuvos upių gamtovaizdžiu, pasigėrėti  architektūra, pažinti Kauno rajono gyvenvietes bei įdomius objektus. Net jei jau esate juose buvę, patikėkite, iš vandens viskas atrodo kitaip! Štai ką šiam sezonui siūlo „Nemunas Travel“ ir „Nemuno turas“.

„Kaunas IN“ turizmo informacijos centre (Rotušės a. 15) ar mūsų e-parduotuvėje galite įsigyti kompanijos „Nemunas Travel“ bilietų į plaukimus po Kauno senamiestį, taip pat į laivo „Kaunas“ reisus į Kačerginę ir Raudondvarį. Šie pasiplaukiojimai laivu vykdomi iš Senosios senamiesčio prieplaukos (prie Vytauto Didžiojo bažnyčios).

3 laivu Kaunas i Raudondvari 1

1 po Kauna

„Nemunas Travel“ nuotr.


Taip pat „Nemunas Travel“ paruošė smagią, įdomią ekskursiją laivu su Turtingo pirklio žmonos pasakojimais (plačiau). Kita netradicinė kelionė – laivu „Perlas“ su gurmaniška austrių degustacija (plačiau). Dar viena naujiena – plaukimas laivu gintaro paslapties beieškant. Tai edukacinė, informacinė, pažintinė kelionė, tinkanti vioms amžiaus grupėms (plačiau).

Kompanija „Nemuno turas“ tuo tarpu kviečia plaukti iš senosios Kauno marių prieplaukos (T. Masiulio g.). į Rumšiškes, Birštoną, Kadagių slėnį. Šias keliones irgi galite įsigyti atvykę į „Kaunas IN“ turizmo informacijos centrą ar mūsų e-parduotuvėje.

Birstono kruizas 109Birstono kruizas 59Birstono kruizas 31

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis