lt
2021-09-19 į sąrašą

Kurortiškas SPA laikas Kaune (idėjos lietingam savaitgaliui)

Neabejojame, kad po masažo ar kitos procedūros širdyje ir akyse nušvis – ir tai bus tik savaitgalio Kaune pradžia!

Vėsu, tamsu, šlapia, o atostogos – jau tik kitąmet? Nieko tokio. Net ir negaištant kelionei pusdienio galima pasilepinti čia pat, Lietuvos viduryje, Kauno centre. Kasmet vis daugiau ypatingos koncepcijos įstaigų, skirtų kūno ir dvasios poilsiui, atveria duris šiame mieste – o jums belieka pasirinkti laisvą savaitgalį ir … nepamiršti susirasti spintoje maudymosi kostiumėlį ar glaudes. Neabejojame, kad po masažo ar kitos procedūros širdyje ir akyse nušvis – ir tai bus tik savaitgalio Kaune pradžia!

East Island spa

Rytų išmintimi bei filosofija paremta „East Island SPA“ koncepcija siūlo ne tik per šimtą skirtingų masažo, kūno priežiūros, SPA paslaugų bei kosmetologinių procedūrų su prabangia kosmetika, bet ir neužmirštamą atotrūkį į Rytų salos oazę. „East Island SPA“, esančiame itin patogioje vietoje – Kauno „Akropolyje“ – masažus ir kūno procedūras atlieka ne tik lietuvių specialistai, bet ir profesionalai atvykę iš tolimųjų Rytų šalių, tokių kaip Tailandas, Indija, Kambodža, nes tik jie gali atskleisti tikrąsias Rytų atsipalaidavimo paslaptis.

east island spa

Druskų namai

Po pasivaikščiojimo pušyne – pakvėpuoti druskomis! Tarp Panemunės, garsėjančios įstabiu šilu ir vaizdinga upės pakrante, bei Vaišvydavos įsikūrę „Druskų namai“ siūlo aktyvų poilsį derinti su pasilepinimu ir sveikatinimusi. Arbatos puodelis prieš ar po, kaip ir filmas kvėpuojant druskomis, čia savaime suprantami. O gal išbandysite lėtą, meditatyvią, rūpesčius toli toli nustumiančią „sūrią“ Yin jogą?

drusku namai

Saulėja Spa

Šią poilsio oazę pačiame Kauno centre ypač vertina skandinavų keliautojai ir verslininkai, mėgstantys apsistoti viename puikiausių mieste viešbučių – „Radisson Kaunas“. Gera žinia ta, kad pasinaudoti „Saulėja SPA“ pirtimis, užsisakyti masažą (mums rudenį ir žiemą ypač patinka masažas su karštais akmenimis!) ar pasilepinti kitomis procedūromis gali ir visi kiti. Vienumoje, dviese ar su draugų kompanija.

sauleja spa

Nidos kopos

Pajūrio dvasios kupini masažo namai „Nidos Kopos“ prieš keletą metų duris atvėrė ir Kaune, Žemuosiuose Šančiuose. Nuošalioje, ramioje vietoje šios srities meistrai įkūrė itin jaukią erdvę sveikatingumui, grožiui ir vidinei darnai puoselėti. 

nidoskopos sanciai

Aušros medi spa

Vaizdingame Žaliakalnio kvartale įsikūrusi grožio ir poilsio oazė siūlo tradicijomis paremtą holistinį požiūrį į asmenybės poreikius bei inovatyvius metodus, skirtus puoselėti laimę. Masažų pasirinkimas čia itin įvairus, taip pat galite užsisakyti ir, pavyzdžiui, makiažą ypatingam vakarui Kaune.

ausros medi spa

Manilla medicininės estetikos ir spa centras

„Manilla“ natūralios kosmetikos prekės ženklo įkūrėja, gydytoja Rūta Merkytė įkvėpta Rytų kultūros, kūniškųjų praktikų ir meilės natūralumui nusprendė atidaryti pirmąjį tokį medicininės estetikos ir SPA centrą Kaune bei padovanoti dalelę savęs jo lankytojams. Šis centras – tai vieta, kurioje galite mėgautis išskirtinėmis veido ir kūno procedūromis, atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo įtempto miesto gyvenimo ritmo bei kasdienės rutinos. Pačiame Kauno centre!

manilla

Aušra – baseino ir pirčių erdvė

Buvusioje spaustuvėje prie pat Kauno autobusų stoties įsikūrusi baseino ir pirčių erdvė vilioja ne tik atpalaiduojančiomis vandens savybėmis, bet ir gausybe užsiėmimų vandenyje.

Baseino ir pirčių erdvėje rasite plaukimo baseiną (jo ilgis – 25 m, yra du plaukimo takeliai), modernų masažinį baseiną, dvi sūkurines vonias, baseiną vaikams. Atsipalaiduoti galėsite pirčių erdvėje, kurioje rasite lietuvišką, su kūno gyvybinę galią bei regeneraciją aktyvinančio onikso akmens elementais, suomišką, su kvėpavimo takus teigiamai veikiančia Himalajų druskos sienele ir garinę atpalaiduojančią pirtį.

>> Daugiau idėjų laisvalaikiui Kaune <<

Visos nutraukos įmonių. Titulinė nuotrauka – „Aušra - baseino ir pirčių erdvė“.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis