lt
2018-01-25 į sąrašą

Kauno stendo parodoje „Adventur 2018“ lankytojams – „blitz“ pasiūlymas

Ekskursijos metu spontaniškiausieji kelionių mėgėjai pažins įvairiaspalvį Kauną.

Sausio 26-28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks jau šeštoji tarptautinė turizmo paroda „Adventur“, lankytojus šiemet kviečianti šūkiu „Keliauk kitaip!“. Tarp daugiau nei 350 parodos dalyvių iš 30-ies pasaulio šalių – ir praėjusiais metais sėkmingiausia turizmo traukos kryptimi pripažintas Kaunas, šįsyk viliosiantis šiuolaikiniu požiūriu į turtingą miesto istoriją.

Kaip atrodys Kauno stendas, tiksliau, poilsio salelė, už miesto tarptautinę rinkodarą, užsienio investicijų ir turistų pritraukimą atsakingos agentūros „Kaunas IN“ kolektyvas kol kas neatskleidžia. „Prisistatysime kaunastiškai“, – juokauja agentūros turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė. Ji pabrėžia, kad parodos „Adventur 2018“ lankytojai neturėtų viešnagės 3-oje ekspozicijų salėje įsikūrusiame Kauno stende pasilikti paskutinei akimirkai.

„Kaunas IN“ paruošė „blitz“ pasiūlymą, kuris galios šeštadienį ir sekmadienį. Tai – ekskursija „Įvairiaspalvis Kaunas“, kuri abi dienas prasidės tuo pačiu metu – 12:30 val. Tiesiai iš „Litexpo“ spontaniškumo nestokojančius parodos lankytojus į Kauną nuveš ir vėliau atgal į „Adventur 2018“ parveš keleivių pervežimo įmonės „Kautra“ autobusai. „Kaunastiškų“ kelialapių kiekis ribotas, visos ekskursijos metu keleivius globos profesionalūs gidai.

„Daug spalvų, formų ir atspalvių turintis Kaunas, kviečia parodos svečius bent trumpam pasižvalgyti po modernistinės architektūros miestą su čia gyvenančiais spalvingais gatvės meno personažais, iškiliomis asmenybėmis. O kur dar senamiestis – pulsuojantis ne tik nostalgija istorijai, bet ir menantis Hanzos pirklių laikus, kunigaikščių žygdarbius. Ar gali būti kas geriau?“, – retoriškai klausia „Kaunas IN“ kolektyvas bei čia pat žada, kad staigmenų netruks ir į ekskursiją nespėjusiems jų stendo, pažymėto numeriu 3.14, lankytojams.

Daugiau apie „Adventur 2018“

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis