lt
2016-10-05 į sąrašą

Kauno mieste – vis daugiau turistų iš tolimosios Japonijos

Per devynis šių metų mėnesius Kauno turizmo informacijos centruose apsilankė beveik 2000 turistų iš Japonijos, o tai yra 61 proc. daugiau negu tą patį praėjusių metų laikotarpį.

Neabejojama, kad didelę įtaką turistų skaičiaus iš Japonijos augimui turėjo 2015 m. pabaigoje Japonijoje pristatytas filmas apie Čijunę Sugiharą „Persona non grata“, sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo. Nors turistai iš Japonijos Kaune daugiausiai lankosi grupėmis, pastaruoju metu pastebima tendencija, kad daugėja ir pavienių keliautojų.

Rugsėjo 22-25 d. Kauno miestas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje „Jata 2016“ Tokijuje, kurioje apsilankė beveik 186 tūkst. lankytojų. Parodoje sulaukta didelio japonų susidomėjimo Kauno miestu, potencialiems turistams buvo platinami specialiai paruošti leidiniai japonų kalba. Parodos atidarymo išvakarėse Lietuvos ambasadoje įvykusiame Lietuvos turizmo galimybių pristatymo renginyje, kuriame dalyvavo daugiau nei 50 Japonijos turizmo specialistų ir vietos žiniasklaidos atstovų.
Statistikos departamento duomenimis 2015 m. Lietuvoje iš viso apsilankė 21000 turistų iš Japonijos.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis