lt
2016-12-16 į sąrašą

Kauno miestas pretenduoja tapti "Sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos vietove"

Turizmo departamentas paskelbė nominantus kasmetiniams apdovanojimams „Turizmo sėkmingiausieji 2016“. Šiemet 10 nominacijų nugalėtojai bus renkami viešu balsavimu ir apdovanoti tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2017“ metu.

„Mes, turizmo bendruomenė, turime vieną bendrą tikslą – padėti užsienio turistams bei lietuviams atrasti Lietuvą bei ją pamėgti. Šis tikslas yra didesnis už mus pačius, todėl po vieną jo niekaip nepasieksime. Turizmo bendruomenėje nėra ir negali būti mažesnių ar nelabai reikšmingų dalyvių. Kiekvieno iš mūsų – valstybinių bei savivaldos institucijų, verslo, gidų, žiniasklaidos, privačių iniciatyvų – daromas darbas yra labai didelis ir kryptingas. Sėkmingiausių metų turizmo projektų formatas pirmiausia ir yra tam, kad atsisuktume į prabėgusius metus, pasidžiaugtume rezultatais, pasveikintume vieni kitus ir padėkotume, ypač tiems, kurie šiemet buvo ryškiausi ir veržliausi“, - nominuotuosius apdovanojimams „Turizmo sėkmingiausieji 2016“ sveikina Turizmo departamento vadovė Jurgita Kazlauskienė.

Be Kauno miesto, sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos vietove taip pat pretenduoja tapti - Pamario kraštas (Klaipėdos r. ir Šilutės r.) bei Telšiai. Savo balsą už Kauno miestą, kaip sėkmingiausią 2016 m. turizmo traukos vietovę, iki sausio 15d. galite atiduoti paspaudę nuorodą:

 www.turizmosekmingiausieji.lt 

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis