lt
2020-06-01 į sąrašą

Kauno „Adform kiemelyje“ – ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių koncertai!

Daugelį garsiausių Lietuvos scenos vardų atstovaujanti kompanija „Creative Industries“ visą birželio mėnesį Kauno senamiesčio širdyje – „Adform kiemelyje“ rengs išsiilgtus mylimiausių atlikėjų koncertus po atviru vasaros dangumi.

Žvaigždžių pasirodymų seriją pradės grandiozinis Justės Arlauskaitės-JAZZU koncertas, kuris įvyks šeštadienį, birželio 6 d.

„Mano gyvenimas ir koncertų grafikas visada buvo labai įtemptas, todėl pastarasis tylos etapas tęsėsi gerokai per ilgai. Jaudinuosi lyg prieš egzaminą. Žinau, kaip žmonės pasiilgo muzikos, kaip gers kiekvieną garsą į save. O mano misija – grąžinti jiems muzikos, garsų džiaugsmą, jausmus ir ilgesį sudėti į dainas ir tiesiog pakviesti visus švęsti gyvenimą čia ir dabar. Emocijų kreivė bus plati, tad ateikite tiesiog pagyventi muzikoje!“ – kalbėjo JAZZU.

JAZZU by Mikita PhotographyJazzu. Nuotr. Mikita Photography.

Pagal šiuo metu nustatytas oficialias renginių lankymo taisykles, JAZZU koncertą galės stebėti tik 300 žmonių. Tad intymumas tarp atlikėjos, atvirai liejančios savo širdį, ir jos klausytojų bus dar stipresnis.

Birželio 11 d. „Adform kiemelyje“ Kaune – Alinos Orlovos solinis pasirodymas. Galima įsivaizduoti, kaip jos vidinė ugnis ir iš sielos gelmių sklindanti muzika nušvies šią jaukią koncerto erdvę. 

Birželio 12-ąją „Adform kiemelyje“ koncertuos „deficitinė“ atlikėja Gabrielė Vilkickytė, į kurios pasirodymus bilietai iššluojami per 15 minučių. 2018 metais išleidusi EP „Kilometrai“ ir žymiausią singlą „Test2255“ Gabrielė paliko namus ir pastaruosius metus praleido tarp Honkongo, Amerikos ir Australijos. Kelionėse gimė ne tik naujausių dainų tekstai, muzika, bet ir originalūs trumpi dokumentiniai filmai.

O jau kitą dieną – birželio 13-ąją „Adform kiemelio“ sienos braškės nuo Vido Bareikio energijos. Ko dar iš jo galima tikėtis – nežino niekas. Geidžiamiausias visos Lietuvos „open-air‘ų“ herojus neabejotinai į Kauną atsiveš savo fantazijos fejerverkus, o taip pat – gyvos muzikos grupę ir VB Gangą.

Vidas Bareikis by IevaJuraVidas Bareikis. Nuotr. Ieva Jūra.

Norintiems koncerte ne prakaitą lieti, o tiesiog komfortiškai pailsėti po vasaros dangumi – birželio 19-ąją „Adform kiemelyje“ koncertuos Jurijus. Išskirtinio vokalo savininkas visuomet užmezga jaukų ir jautrų ryšį su klausytojais, nukelia į gražiausius prisiminimus.

O birželio 26 d. Kaune – „The Roop“ – grupė, kurią svajonės nunešė iki Hamburgo Elbės filharmonijoje vykusios alternatyviosios vokiečių „Eurovizijos“. Ten „The Roop“ savo žavesiu pakerėjo dviejų Lietuvų dydžio auditoriją ir pelnė konkurso širdžių nugalėtojų titulą. „Adform kiemelyje“ visų mylimas kolektyvas, parodys, ką reiškia būti „On Fire“. Koncerte skambės ir visi kiti geriausi „The Roop“ hitai.

Estafetę iš jų perims alternatyvios muzikos grupė „Sinstation“ – „Adform kiemelyje“ savo naujausią albumą „Liepsnos3“ jie pristatys birželio 27-ąją. Dar iki karantino „The Station“ vardu pažinota grupė visiškai atsišviežino – patrumpino pavadinimą, pakeitė ir muzikos skambesį, stilistiką.

SinstationSinstation.

„Adform kiemelyje“ vyksiančių koncertų bilietus platina kakava.lt

Informacija "Adform kiemelis".

 

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis