lt
2019-05-23 į sąrašą

Kaune į Nemuną nuleista „Raketa“

Nors vos pasklidus gandams apie „Raketų“ sugrįžimą sulaukta milžiniško susidomėjimo tiek iš būsimų keleivių, tiek iš įmonių, bilietai prekyboje pasirodys dar tik po savaitės.

Ketvirtadienio rytą atsinaujinusi istorinė „Raketa“ vėl sugrįžo į Nemuną. Po daugiau nei du mėnesius trukusių remonto darbų laivas kranų pagalba buvo nuleistas į vandenį, kur bus atlikti baigiamieji vidaus darbai. Birželio pradžioje „Raketos“ jau laukia pirmasis reisas į Nidą.

VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos žiemos uoste laivas praleis pora savaičių, kurių metu bus atlikta galutinė patikra, baiginėjami paskutiniai darbai, o birželio pradžioje bus pradėti reguliarūs maršutai Kaunas-Nida-Kaunas.

Planuojama, kad reguliarūs reisai vyks tris kartus per savaitę. Ketvirtadienį ir penktadienį laivas kursuos Kaunas-Nida-Kaunas, o šeštadienį nuplukdęs keleivius į Nidą, ten lauks sekmadienio popietės, kai parplukdys poilsiautojus atgal į Kauną.

20190523 110046 m20190523 110249 m 120190523 110453 m

Po Nepriklausomybės atkūrimo „Raketos“ turėjo ne vieną savininką, buvo ir bandymų atgaivinti keleivinę laivybą, tačiau vis kažko pritrūkdavo. Naujieji savininkai – Všį „Vandens kelias“ tris greitaeigius keleivinius katerius įsigijo ankstyvą pavasarį. Nors jiems pavyko rasti bendrą kalbą ir sutarti dėl reisų tiek su Kauno, tiek su Nidos savivaldybėmis, tačiau šiemet reisus vykdys tik vienas laivas.

Nors vos pasklidus gandams apie „Raketų“ sugrįžimą sulaukta milžiniško susidomėjimo tiek iš būsimų keleivių, tiek iš įmonių, bilietai prekyboje pasirodys dar tik po savaitės.

Kiti - dar laukia renovacijos darbų. o iki Joninių žadama mažesnė kelionės kaina – nuplaukti iš Kauno į Nidą kainuos 29 Eur. Vėliau tikimasi išlaikyti 49 Eur bilieto kainą. 

Keleivių Kaune laivas lauks uoste prie „Combo“, o Nidoje – senajame uoste.
Naujieji laivo savininkai – Všį Vandens kelias. Informaciją apie kelionę rasite www.laivasraketa.lt.

VĮ Vidaus vandens kelių direkcijos inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis