lt
2017-02-20 į sąrašą

Kaunas pristatytas Prahoje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje „Holiday World 2017“

Vasario 16 - 19 dienomis, Kauno miestas pristatytas Prahoje vykusioje didžiausioje ir žinomiausioje Vidurio Europos turizmo parodoje „Holiday World 2017“. Parodos metu Čekijos gyventojai bei svečiai turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos turizmo galimybėmis. Stende buvo pristatomi Utenos, Varėnos, Kauno, Alytaus, Molėtų, Klaipėdos turizmo informacijos centrai, kelionių organizatoriai „Vilnius City Tour“ ir „Astrida“, viešbučių „Holiday Inn“ ir „Ecotel“ bei Trakų restorano „Kybynlar“ atstovai.

Prieš parodą, Vasario 15 d., Lietuvos delegacija apsilakė ir Lietuvos ambasadoje Prahoje. Lietuvos ambasados iniciatyva surengtas Lietuvos ir Čekijos turizmo verslo  atstovų susitikimas. Turizmo kompanijų, viešbučių ir restoranų susitikimas rengiamas jau antrus metus iš eilės ir yra skirtas pristatyti Lietuvą kuo platesniam Čekijos turizmo organizatorių atstovų ratui. Pagrindinis susitikimo tikslas - didinti Čekijos turistų srautus į Lietuvą.

Parodos metu Čekijos gyventojams buvo pristatytas Kauno miestas. Parodos lankytojai galėjo susipažinti su Kauno lankytinomis vietomis, infrastruktūra, aktyvaus laisvalaikio galimybėmis, apgyvendinimu, medicininiu turizmu ir t.t. Daugiausiai Čekijos gyventojai domėjosi Kauno modernistine architektūra, aktyvaus laisvalaikio galimybėmis.  Ne vienas parodos lankytojas Kauną sulygino su antruoju pagal dydį Čekijos miestu – Brno. 

Parodos dalyviams ir lankytojams buvo išdalinti įvairūs leidiniai apie Kauną, miesto žemėlapiai, suvenyrai.

Lyginant su 2015 m., Čekijos turistų skaičius 2016 m. išaugo 23 proc. 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis