lt
2017-02-10 į sąrašą

Kaunas pristatytas konferencinio turizmo organizatoriams

Kaunas ir vėl populiarus! Miestas sulaukė didelio susidomėjimo tarptautinėje konferencijų turizmo parodoje - kontaktų mugėje „Convene” Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose.

Ši specializuota paroda skirta konferencijų turizmo verslo atstovams. Šiais metais per dvi parodos dienas į susitikimus su miesto atstovais užsiregistravo 50 verslo atstovų, kurie domisi konferencijų turizmo galimybėmis Kaune. Miestas populiarus šioje srityje dėl patogaus susisiekimo, naujų, įdomių ir išskirtinių konferencinių erdvių, įspūdingo senamiesčio bei architektūros.

Po renginio Kaune lankėsi 12 turizmo verslo atstovų. Į specialų dviejų dienų pažintinį turą po Kauną užsiregistravo potencialūs konferencijų organizatoriai iš Vokietijos, Olandijos, Austrijos, Vengrijos, Uzbekijos, Turkijos bei Rusijos. Kaune svečiams buvo pristatytos įvairios vietos konferencijoms, ekskursijos bei pramogos.

Convene – puiki proga verslo ir konferencijų turizmo organizatoriams rasti naujų klientų iš viso pasaulio. Nauji kontaktai – sėkmė verslui ir mūsų miestui!

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis