lt
2017-01-25 į sąrašą

Kaunas pristatytas Helsinkyje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje

Kauno miestas kartu su Valstybiniu Turizmo Departamentu bei kitais Lietuvos miestais pristatytas didžiausioje Skandinavijoje tarptautinėje turizmo parodoje „Matka 2017“ Helsinkyje, Suomijoje.

Sausio 18 - 22 dienomis Helsinkyje vykusioje, didžiausioje Skandinavijoje tarptautinėje turizmo parodoje „Matka 2017“ buvo pristatomas Kauno miestas. Tarptautinės turizmo parodos metu Suomijos gyventojai bei kiti parodos lankytojai buvo kviečiami susipažinti su visos Lietuvos turizmo ištekliais. Bendrame Lietuvos stende kartu su Valstybiniu Turizmo Departamentu buvo reprezentuojami Kauno, Vilniaus, Druskininkų ir Birštono miestai.

Parodos metu Suomijos gyventojai ir kiti parodos lankytojai supažindinti su Kauno miesto infrastruktūra, unikaliomis miesto lankytinomis vietomis, medicinos turizmo galimybėmis, besidomintiems išdalinti leidiniai apie Kauno miestą suomių kalba. Interesantams pristatyta Kauno modernistinė tarpukario architektūra, paminėta, kad ji yra pelniusi Europos paveldo ženklą ir šiuo metu pretenduoja tapti UNESCO paveldo objektu. 2017 m. liepos 14 - rugpjūčio 17 dienomis Kauno oro uostas taps pagrindiniu šalies oro uostu, todėl didelis dėmesys skirtas akcentuoti tiesioginį susisiekimą tarp Helsinkio ir Kauno miestų ateinančią vasarą. Parodos dalyviai ir lankytojai buvo kviečiami sudalyvauti loterijoje, jiems išdalinti įvairūs Kauno miesto suvenyrai ir skanėstai.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis