lt
2017-03-13 į sąrašą

Kaunas pristatytas didžiausioje turizmo parodoje pasaulyje "ITB Berlin 2017"

Kauno miestas kartu su Valstybiniu Turizmo Departamentu bei kitais Lietuvos miestais pristatytas didžiausioje turizmo parodoje pasaulyje „ITB 2017“ Berlyne, Vokietijoje.

Vienoje iš didžiausių turizmo parodų visame pasaulyje "ITB Berlin 2017", Vokietijos gyventojams buvo pristatytas Lietuvos turistinis potencialas. Parodos lankytojai buvo supažindinti su Kauno miesto infrastruktūra, unikaliomis miesto lankytinomis vietomis, buvo atsakyta į daug specifinių lankytojų klausimų. Parodos dalyviams ir lankytojams buvo išdalinti leidiniai vokiečių kalba: „Šiuolaikinis Kaunas“, „Kauno Gidas“, „Kaunas Pilnas Kultūros“,„Hansa Kaunas“ taip pat Kauno miesto žemėlapiai ir suvenyrai. Parodos lankytojai domėjosi Kauno miesto lankytinomis vietomis, atvykimo į Kauną galimybėmis. Suplanuotų susitikimų metu su turizmo specialistais, žiniasklaidos atstovais, rinkodaros agentūromis buvo aptartos bendradarbiavimo, Kauno miesto Vokietijoje žinomumo didinimo galimybės.

Parodos lankytojai po mūsų šalį galėjo pasidairyti ir naudodami virtualios realybės akinius. 360° filmukuose - keletas skirtingų maršrutų: kelionė po įstabiausius Lietuvos gamtos kampelius, kultūros objektus arba aktyvaus laisvalaikio gamtoje pramogos. Taip pat šiemet Lietuvos stende buvo pristatytas ir naujasis Lietuvos kvapas, kuriame atsiskleidžia gintaro, ąžuolo, birželio, pienių natos. Kiekvienas lankytojas buvo kviečiamas “padžiazuoti” ir susikurti aromatą sau iš Lietuvą simbolizuojančių kvapų.
 

Per 2016-uosius metus Kauno mieste daugiausia svečiavosi vokiečių turistų, 7 proc., daugiau nei 2015 m. Paprastai pagrindinę į Lietuvą ir į Kauno miestą atvykstančių vokiečių grupę sudaro vyresnio amžiaus vokiečiai, kurie atvykę į Lietuvą po šalį keliauja autobusais ir lankosi pagrindiniuose Lietuvos miestuose bei pajūryje. Net 40 proc. vokiečių lankydamiesi Lietuvą, apsilanko ir kitose Baltijos valstybėse.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis