lt
2017-01-23 į sąrašą

Kaunas pripažintas sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos kryptimi

Savaitgalį Vilniaus Litexpo parodų rūmuose vykusi turizmo paroda „Adventur“ džiugino ne tik dideliu lankytojų susidomėjimu.

Kaunas triumfavo Valstybinio turizmo departamento rengiamuose „Turizmo sėkmingiausiųjų“ rinkimuose ir buvo pripažintas kaip „Sėkmingiausia 2016 metų turizmo traukos kryptis“. Miestas per 2016-uosius metus žengė didelį žingsnį į priekį turizmo sektoriuje. Į Kauną įžengė aviakompanija „Wizzair“, paleidusi net penkias naujas kryptis į Einhoveną (Olandija), Bergeną, Stavangerį, Olesundą (Norvegija) bei Londono Lutono (Didžioji Britanija) oro uostą. Iš Kauno išvyko pirmasis traukinys į Lenkiją. Po dešimtmečio savo rekonstrukciją užbaigęs Kauno dramos teatras specialios sinchroninio vertimo įrangos pagalba leidžia užsienio turistams spektaklius stebėti su vertimu į anglų kalbą, įgyvendinta nemažai įvairių iniciatyvų turizmo srityje.

Parodos „Adventur“ organizatorių duomenimis per tris dienas apsilankė daugiau kaip 29 tūkst. lankytojų (19,54 proc. daugiau nei 2016 metais), o jiems prisistatė 300 dalyvių iš Lietuvos bei užsienio. Šiais metais vykusios parodos tema – „Paragauk pasaulio, paragauk Lietuvos“ lankytojus lepino įvairiausiais skoniais bei pristatymais. Kauno miestas šiemet pristatytas netradiciškai bei „kaunastiškai“ apipavidalintame autobusiuke, kuris atstojo miesto stendą. Netradicinis pristatymas atkreipė lankytojų dėmesį, kurie domėjosi Kauno naujienomis, mieste vyksiančiais renginiais, organizuojamomis ekskursijomis, pramogomis, pasiplaukiojimais laivu, muziejų rengiamomis edukacinėmis programomis bei miesto siekiu tapti Europos kultūros sostine. Specialiai šiai parodai buvo parengtas ir išleistas “Skonio gidas“, kuriame pateikiamos idėjos „skaniam“ apsilankymui Kaune. Skaičiuojama, kad parodos metu lankytojams išdalinta apie 4000 leidinių.

Kaunas bus2

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis