lt
2021-01-21 į sąrašą

„Kaunas 2022“ kviečia metus iki Europos kultūros sostinės starto praleisti žingsniuojant

Kartu su programėle „Walk 15“ organizuojamo iššūkio „Nė žingsnio be kultūros“ tikslas – 20 220 121 žingsnis.

Sausio 21 d. – ypatinga diena Kauno miestui ir rajonui. Lygiai po metų Kaunas, kartu su Serbijos miestu Novi Sad bei Liuksemburgo Esch-sur-Alzette atsidurs visos Europos dėmesio centre – taps Europos kultūros sostinėmis. Paskutinius paruošiamuosius žingsnius titulo metams dėliojanti „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komanda kviečia Kauno miesto ir rajono gyventojus link titulo metų žengti kartu ir kviečia juos žingsnių iššūkiui.

Kartu su programėle „Walk 15“ organizuojamo iššūkio „Nė žingsnio be kultūros“ tikslas – 20 220 121 žingsnis. Iššūkį, kuris truks visus 2021-uosius metus, įveikti galite bendruomeniškai – susibūrę į virtualias komandas ir eidami už savo mikrorajoną, miestelį ar seniūniją. Tokių komandų bus net 65 – aprėpiančios kiekvieną miesto ir rajono bendruomenę.

Iššūkį priėmę miesto ir rajono gyventojai žingsnius galės rinkti namie, gražiausiose Kauno miesto bei rajono miestelių vietovėse bei pagal kartu su Kauno miesto verslo, turizmo plėtros ir tarptautinės rinkodaros skatinimo agentūra „Kaunas IN“ sukurtus saugius ir intriguojančius maršrutus, kurie kas mėnesį pasirodys „Walk 15“ naudingų žingsnių programėlėje. Pirmąjį kaunastišką maršrutą programėlėje rasite sausio pabaigoje!

Jei norite dalyvauti iššūkyje „Nė žingsnio be kultūros“, užsiregistruokite į jį „Walk 15“ programėlėje. Iššūkio komandos surinktus žingsnius galės matyti realiuoju laiku, o „Kaunas 2022“ kiekvieną mėnesį apžvelgs aktyviausiai žingsniuojančius mikrorajonus ir rajonus, prizais apdovanodami daugiausiai žingsnių įveikusius jų gyventojus.

„Walk15“ naudingų žingsnių programėlę nemokamai atsisiųsti galite iš „Google Play“ arba „App Store“.

„Kaunas 2022“ inf.
Martyno Plepio nuotr. 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis