lt
2016-12-09 į sąrašą

Gruodžio mėnesį „Žalgirio“ arena nemiegos. Ar jau žinote kuriuose renginiuose apsilankysite?

Kauno centras, Nemuno sala. Tai vieta mieste, į kurią visą gruodžio mėnesį plūs minios kauniečių ir miesto svečių. Na, o viso to priežastis – nesibaigiantys renginiai „Žalgirio“ arenoje. Įdomu kas ten vyksta?

Gruodžio 13 d. „Queen Symphony ant ledo“
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko šių metų gruodį tradiciškai pakvies dailiojo čiuožimo gerbėjus Kalėdas pasitikti kartu. Čiuožėjai, besirengiantys penkioliktajam savo ledo šou „Liepsnojantis ledas“ gimtadieniui, šiemet žiūrovus nustebins netikėta gyvos muzikos ir šokių ant ledo sinteze. Pirmą kartą Lietuvoje ant ledo bus perkelta grupės „Queen“ legenda. Įspūdingą šou „Queen simfonija ant ledo“ kartu su čiuožėjais kurs dainininkai Povilas Meškėla, Jeronimas Milius, Erica Jennings, choro „Brevis“ vokalistai, simfoninis orkestras „Vilniaus Sinfonietta“, diriguojamas Gintauto Venislovo ir ritmo grupė. Garsiausios Lietuvos čiuožėjų poros teigimu, tai bus didžiausias šou per 15-ą „Liepsnojančių ledo“ sezonų.

Gruodžio 18 d. „In One Show“: Mantas“
„In One Show“ į vieną susijungs keturias geriausias ir didžiausio populiarumo sulaukusias Manto programas: autorinę visų mylimą „Čiuožki“ su garsiausiais hitais, pilnas arenas surinkusius Frank Sinatra ir „Queen“ šou bei vieną pirmųjų Manto tribute projektų „Tabami goes Robbie Williams“.
Ar visa tai įmanoma parodyti vienoje scenoje? Taip, jei tai specialios konstrukcijos aplink savo ašį besisukanti scena, kuri bus specialiai sukurta „In One Show“ ir Lietuvoje sumontuota pirmą kartą.
Šios scenos galimybės leidžia greitai ir elegantiškai keisti dekoracijas tiesiog žiūrovų akyse: ji lėtai sukasi, o publika užgniaužusi kvapą laukia, kas joje pasirodys: F.Mercury, R.Williams, F.Sinatra ar iš jų vaidmens ištrūkęs Mantas?

Gruodžio 20 d. „Toto Cutugno“
Po penkerių metų pertraukos į Lietuvą grįžta italų estrados legenda Toto Cutugno. Koncertinio turo „The Best Tour“ metu kartu su Toto Cutugno scenoje pasirodys ir jo legendinė muzikantų grupė.
Toto Cutugno yra išleidęs 18 albumų, publikos simpatijas pavergė ir hitais tapo ne viena jo daina – „L‘Italiano“, „Solo Noi“, „Innamorati“, „Serenata“, „Insieme: 1992“, „Donna“, „Soli“ mėgstamos ir klausomos ne tik Italijoje.
Koncertus Lietuvoje italų muzikos žvaigždė vadina švente ir tai justi – nuo scenos sklinda nuoširdumas, o savo klausytojus Toto Cutugno neretai palepina ilgesne nei planuota programa.

Gruodžio 21 d. Magiškas Martyno Levickio „Classic Live Show“
„Classic Live Show“ – tai puošnų operos pastatymą primenantis koncertas, kuriame skambės tik klasikinės muzikos šedevrai. Koncerte išgirsite iki šiol dar neskambėjusių kūrinių, o scenoje išvysite visą plejadą naujų kviestinių žvaigždžių. Čia netrūks įspūdingų scenografijos sprendimų ir pažangiomis technologijomis kuriamų specialiųjų efektų, tačiau pagrindinis akcentas bus muzika.
Pasak atlikėjo, dėl itin netradicinio klasikinės muzikos pateikimo „Classic Live Show“ galima pavadinti nauju koncertiniu žanru. Tą lemia fenomenalus klasikinės muzikos ir akordeono derinys, kuris pačiam M. Levickiui jau yra įprastas, tačiau klausytojams suskamba naujais, neįprastais tonais. Kūriniai, kurie originaliai nebuvo kurti su intencija atlikti akordeonu, yra specialiai aranžuojami būtent akordeonisto suburtam orkestrui „Mikroorkéstra“.

Gruodžio 22 d. Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Kazanės „Unics“
Kauno miesto ir visos Lietuvos komanda tęsia žygį stipriausioje Europos krepšinio lygoje. Šį kartą žalgiriečiai priims svečius iš tolimosios Kazanės. Neabejokite, žalgiriečiai padarys viską, kad arėjančių švenčių proga jums padovanotų pačias geriausias emocijas ir, žinoma, pergalę. „Mes už Žalgirį!”.

Gruodžio 23 d. „Jesus Christ Superstar”
1970 m. kompozitoriaus Andrew Lloydo Webberio ir Timo Rice‘o sukurtas miuziklas per daugiau kaip per 45 gyvavimo metus buvo pastatytas 42-ose pasaulio šalyse ir uždirbo per 205 mln. JAV dolerių.
Lietuvišką spektaklio versiją statys režisierė-choreografė Kim Duddy. Gimusi JAV Ohajo valstijoje, ji pradėjo lankyti šokio pamokas Niujorke, o netrukus pradėjo savo karjerą Brodvėjuje, kuri truko 11 metų.
Naujame žinomo kūrinio pastatyme dalyvaus ir atlikėjai iš įvairių Europos šalių, ir talentingiausi Lietuvos artistai.

Gruodžio 26 d. LEON SOMOV & JAZZU: Winter Is Coming
LEON SOMOV & JAZZU išties rado raktą į klausytojų širdis, todėl sakydami, kad kuria ne sau, o publikai, atlikėjai yra visiškai teisūs. Ir neveltui jie tapo M.A.M.A geriausia metų grupe tris metus iš eilės, o sudėjus į krūvą visus jų apdovanojimus belieka įsivaizduoti spindinčią trofėjų sieną.
„Winter Is Coming“ – ir pareiškimas, ir romantiška žinutė, ir perėjimas į kitą etapą, į naują baltą lapą, kuriame, tikėtina, gims naujos dainos, gerbėjų godžiai laukiamos ir kaskart sutinkamos ovacijomis.

Gruodžio 27 d. (Ne)eilinę dieną rojuj: NEDA
Po šešerių metų pertraukos populiariosios muzikos scenoje talentingoji ir charizmatiškoji Neda sugrįžta su išskirtine, staigmenų bei neįtikėtinų šou elementų kupina programa.
Sugrįžimas privalo būti griausmingas, tad jėgas Neda vienys su kameriniu orkestru, o scenoje drauge siaus gyva aibė ritminės grupės bei pritariančiųjų muzikantų. Koncerte skambės visų laikų geriausi atlikėjos pop muzikos hitai.
Dažno atmintyje skamba tokie kūrybos perlai kaip „Eilinę dieną rojuj“, „Pasaka“, „Kai tu šalia“, „Mėlyna saulė“…
Iš garso įrašų diskuose bei kompiuteriuose jie vėl gyvai suskambės unikaliame ir nepakartojamame koncerte. Meistriškai suręstas gyvas scenarijus pavers puikiai žinomus kūrinius intriguojančio, nuotaikingo, švelniai nostalgiško siužeto varikliu.

Gruodžio 28 d. Barboros Radvilaitės ir Žygimanto Augusto legenda
Prieš trejus metus sukurtas lietuviškasis miuziklas “Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda” sulaukė didžiulio pasisekimo ir rado vietą žiūrovų širdyse. Miuziklo kūrėjai sako, kad be galo drąsus ir ambicingas jų projektas įrodė, jog lietuviai gali kurti įspūdingus, pasaulinio lygio spektaklius ir sulaukti sėkmės.
Kupina romantikos, intrigų ir nelengvų apsisprendimų meilės istorija vyksta Lietuvoje ir Lenkijoje XVI amžiuje. Jaunasis karalius Žygimantas Augustas į sostą sėda dar būdamas vaiku. Vienintelis žmogus, kuris gali jam patarti - dvasinis mokytojas senasis ponas Tvardovskis. Žygimantas visiškai neatitinka jo motinos, Krokuvoje reziduojančios karalienės Bonos Sforcos lūkesčių. Italės karalienės sprendimams įtakos negali daryti niekas, net jos vyras – karalius Žygimantas Senasis. Jaunojo Žygimanto meilė Barborai sukelia sumaištį valstybėje. Barboros pusbrolis Radvila Juodasis ir brolis Radvila Rudasis nebežino, ar džiaugtis artėjančia karūna, ar baimintis dėl giminaitės likimo.

Gruodžio 29 d. Naujieji metai su Marijonu
Vienintelis šiais metais areninis Marijono Mikutavičiaus koncertas vyks Kaune „Žalgirio“ arenoje. Gruodžio 29 d. savo kalendoriuose raudonai jau žymi visi, kurie neįsivaizduoja žiemos švenčių be įspūdingo Marijono šou.
Paklaustas, koks gi koncertas bus šiemet, Marijonas šelmiškai šypsosi ir sako, kad toks, į kurį tikrai verta ateiti. Neabejojama, kad gerbėjai išgirs visas geriausias jo dainas, bet dainininkas prasitaria, kad pastaruoju metu jį pagavęs įkvėpimas, todėl galima tikėtis ir naujų kūrinių.
Vienas dalykas Marijono koncertuose niekada nesikeičia: išėjęs į sceną jis savęs nė trupučio negaili. Šėlsta taip, lyg tai būtų paskutinis pasirodymas gyvenime. Ir publika pagauna jo nuotaiką – šou daugeliui tampa nepamirštami ir tą džiaugsmingą pojūtį žmonės trokšta patirti vėl ir vėl.

Gruodžio 30 d. Gulbių ežeras: Moscow City Ballet
Metų pabaigoje į Lietuvą sugrįš „Maskvos miesto baletas“ (Moscow Citty Ballet). Gruodžio 30 d. Kaune trupė pakvies žiūrovus panirti į užburiančią Piotro Čaikovskio „Gulbių ežero“ istoriją. Nors egzistuoja ne viena „Gulbių ežero“ pastatymo versija, populiariausia – Marijaus Petipo ir Levo Ivanovo muzikinė bei choreografinė interpretacija, sukurta Rusijos Imperatoriškajam teatrui dar 1985 m. Būtent ja „Maskvos miesto baleto“ artistai džiugins Lietuvos žiūrovus.

Gruodžio 31 d. Naujametiniai koncertai “Žalgirio” arenoje
Naujųjų Metų sutikimas Kaune – su geriausiais „The Beatles“, „Queen“ ir „ABBA“ hitais
Kauno „Žalgirio“ arenoje kartu pasitikti Naujuosius metus šiemet kviečia trys bene geriausios pasaulio tribute grupės – tai „The Bootleg Beatles“, „Killer Queen“ ir „ARRIVAL from Sweden“ su programa „The Music of ABBA“. Išskirtinio vakaro metu skambės tik geriausi ir žinomiausi legendinių grupių „The Beatles“, „Queen“ ir „ABBA“ kūriniai.
Arenos amfiteatre Naujuosius pasitikti kviečia “Liūdni slibinai”. Pastaruosius metus su klausytojais dažniau susitinkantys kameriniuose „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymuose, aktyviuoju žiemos periodu kviečia į specialius, jau tradicija tampančius Šventinius koncertus. Gyvo garso dviejų dalių programoje skambės gerai žinomos grupės dainos bei originaliais tekstais klausytojų džiaugsmus ir vargus paliečiantys kūriniai.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis