lt
2019-06-05 į sąrašą

„Citadele Kauno maratono“ dalyviams ir sirgaliams – daug progų pažinti ir pamilti Kauną

„Kaunas IN“ maratono bėgikams siūlo pažintines ekskursijas po Kauno senamiestį, svečių atviromis durimis lauks ir daugybė muziejų, barų ir restoranų.

Bėgimo mylėtojai šią datą savo kalendoriuose jau seniai pasižymėjo raudonai, tai – birželio 9-oji – kuomet „Citadele Kauno maratono“ bėgikai ir vėl užplūs Kauno gatves. Gal šia proga pirmąkart lankysitės Kaune? Jei ir ne pirmą – kviečiame pažinti šį miestą, pamatyti jį mūsų akimis ir pamilti.

„Kaunas IN“ maratono bėgikams suorganizavo dvi nemokamas pažintines ekskursijas po Kauno senamiestį. Abi jos vyks šeštadienį birželio 8-ąją dieną, 16:00 (viena ekskursija lietuvių kalba, kitta – anglų kalba). Norintieji išgirsti apie miesto istoriją iš pirmų lūpų kviečiami registruotis į nemokamas ekskursijas užpildžius šią formą.

Sužinoti kauniečių mėgstamiausias pasivaikščiojimų vietas ir kavines savaitgalio pusryčiams ar vakarienei, atrasti ir pamilti Kauno modernizmo architektūrą, atsinaujinti istorijos žinias muziejuose ir galerijose, mėgautis Kauno gatvės meno spalvomis ir formomis – visa tai ir dar daugiau padaryti bėgikams ir jų palaikymo komandoms padės „Kaunas IN“ turizmo informacijos centre (Rotušės a. 15) dirbantys mūsų kolegos. Čia rasite ir visą seriją teminių kaunastiškų Kauno maršrutų, kurie leis Jums pažinti miestą iš labai arti. Centre rasite ne tik informaciją ir rekomendacijas, bet ir galėsite įsigyti kaunastiškų suvenyrų šeimai ir draugams. Juk smagiau grįžti namo ne tik su medaliu ant krūtinės, bet ir mielais prisiminimais, tiesa?

Visą maratono savaitgalį svečių lauks ir daugybė muziejų. Kauno miesto muziejus maratono bėgikus pasitiks net keliuose savo skyriuose, ir visur – su 50 proc. nuolaida bilietams. Nuolaida Jums bus pritaikyta pateikus maratono dalyvio numerį arba registracijos patvirtinimą muziejaus kasininkei, prieš bilieto įsigijimą. Ši nuolaida galios visą maratono savaitgalį – birželio 7-ąją–9-ąją dienomis: Kauno miesto muziejaus Rotušės bei Pilies skyriuose ir birželio 7-ąją–8-ąją dienomis Tautinės muzikos bei M. ir K. Petrauskų skyriuose (šie skyriai sekmadieniais nedirba).


Maironio lietuvių literatūros muziejus ir Juozo Tumo-Vaižganto memorialinis butas-muziejus birželio 7-ąją ir 8-ąją maratono bėgikams, kurie muziejų bilietų kasose pasakys specialiai renginiui skirtą kodą „Run2M“ šiuos muziejus galės aplankyti nemokamai.

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, M. Žilinsko dailės galerija, Kauno paveikslų galerija ir Istorinė prezidentūra Kaune visus užsuksiančius „Citadele Kauno maratono“ bėgikus priims net su 50 proc. nuolaida.

Maratono bėgikus su puikiais rezultatais nekantrauja pasveikinti ir Kaune esantis Lietuvos sporto muziejus. Čia bėgikams taip pat bus suteikiama net 50 proc. nuolaida, kuria pasinaudoti galima net dvi dienas: birželio 8-ąją ir 9-ąją.

Vytauto Didžiojo karo muziejus pakvies apsilankyti šalia maratono registracijos palapinės eksponuojamoje parodoje „Citius Altius Fortius“. Paroda tikrai įkvėps kovai maratone – čia sužinosite daug įdomių detalių apie karių fizinį pasiruošimą.

Atgauti jėgas ir pasilepinti kvies Kauno senamiesčio ir centro kavinės bei restoranai. Tarp jų – „B2O“, „Ali šokoladinė“, „Pelėdinė“, „Piccola Italia“ ir kiti. Visą restoranų sąrašą ir jų maratono savaitgalį teikiamas nuolaidas rasite šioje nuorodoje. Pasinaudoti nuolaidomis kavinėse ir restoranuose galėsite birželio 8 ir 9 dienomis, pateikus savo „Citadele Kauno maratono“ dalyvio numerį arba elektroninį laišką – registracijos patvirtinimą.

„Citadele Kauno maratono“ ir „Kaunas IN“ inf.
A. Aleksandravičiaus nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis