lt
2019-02-04 į sąrašą

Būk mano Valentinu… Kaune!

2019 m. Meilės dienos Kaune idėjos. Nuo restoranų iki muzikos, teatro ir kino.

„Kaunas – meilės miestas“ – feisbuko puslapis tokiu pavadinimu prieš keletą metų buvo visai populiarus. Matyt, ne be reikalo. Žinoma, turintiems su kuo dalintis šiluma ir jausmais kiekvienas miestas ar miestelis gali tokiu tapti. Tereikia šiek tiek fantazijos. Jos į valias turi Kauno restoranų šefai ir renginių organizatoriai. Taigi pažvelkime, ką ketvirtadienį, 2019 m. vasario 14 d. galite nuveikti mūsų mieste, ir planuokime tą pasimatymą – pirmąjį ar tūkstantąjį. O jei norite, kad diena iš tiesų taptų ypatinga, sufleruojame kelias romantiškiausias Kauno vietas – tai Nemuno ir Neries santaka, Kristaus prisikėlimo bažnyčios terasa, Kauno marių pakrantės ar Pelėdų kalnas.

VAKARIENĖ

Šv Valentino savaitgalis „Valgyk. Melskis. Mylėk“
„Monte Pacis“, T. Masiulio g. 31


Pasiilgusiems romantiško laiko dviese – ne itk degustacinė 6 patiekalų vakarienė, bet ir nakvynė Fundatorių apartamentuose arba liukso klasės kambaryje, asmeniškai Jums ruošti pusryčiai su karštaisiais patiekalais bei pasivaikščiojimas Pažaislio vienuolyne ir Kauno marių regioniniame parke. Daugiau informacijos ir rezervacija.

Daugiau apie Šv. Valentino vakarui sukurtą „Pojūčių vakarienės“ koncepciją skaitykite čia.

montetpacis2

„Monte Pacis“ archyvo nuotr.

Vakarienė „Pilni šaukštai meilės“
„Uoksas“, Maironio g. 28

Svečių iš Skandinavijos dievinamas, kauniečių mylimas restoranas kviečia meilę kabinti pilnais šaukštais. Tereikia pasirinkti, kuriuo metu ateisite šventinės vakarienės. Daugiau informacijos ir rezervacija.

Vakarienė „Būk mano Valentinas!“
„snobas“, Karaliaus Mindaugo pr. 37

Jaunesnysis „Uokso“ brolis „snobas“ taip pat kviečia jausmus papildyti skoniais. Trijų patiekalų vakarienė ir pasitikimo užkandis – dukart per vakarą. Daugiau informacijos ir rezervacija.

valsnobas

„snobo“ archyvo nuotr.

Trijų patiekalų vakarienę restorane papildys dviejų dalių programa. Su svečiais tą vakarą bus LNOBT solistai Dovilė Kazonaitė (sopranas) ir Saulius Vasiliauskis (tenoras). Jiems akompanuos viena geriausių Lietuvos kanklininkių Aistė Bružaitė bei akordeonistas Tadas Motiečius. Daugiau informacijos ir rezervacija.

Romantiška vakarienė
„Soul“, Rotušės g. 3

Romantiška trijų patiekalų vakarienė skambant saksofono melodijoms – kodėl gi ne? Kaip yra pasakęs garsus šiuolaikinės prancūzų virtuvės pradininkas Augustas Eskofjė, „La bonne cuisine est la base du véritable bonheur" (Geras maistas yra tikrosios laimės pamatas)... Daugiau informacijos ir rezervacija.

Meilės diena
„Agave“, Rotušės g. 3

Meksikos virtuvės ambasada kviečia meilės dieną švęsti… visą dieną. Ypatingas meniu ir jausmingas sutikimas – nuo vidurdienio. Daugiau informacijos ir rezervacija.

Vakarienė „Pride & Prejudice“
„Režisierius“, Vilniaus g. 10

„Režisieriaus“ restorano scenos pagrindinis veikėjas tądien bus meilė, o namų durys atsivers nuostabiam gyvo garso saksofono skambesiui, kokybiškam maistui ir šilumai tarp mylinčių žmonių. Vakaras, įkvėptas 2005 m. filmo. Daugiau informacijos ir rezervacija.

Degustacinė vakarienė „Valentino vakaras“
„Gastro siena“, Laisvės al. 93

Gastro studijos šefas Nerijus kviečia į Valentino dienos degustacinę vakarienę, kurios metu ragausite jo paties gamintus patiekalus, atrasite naujus skonius, patirsite ragavimo malonumą. Daugiau informacijos ir rezervacija.

Valentino dienos vakarienė žvakių šviesoje
„Lafa Bistro“, Laisvės al. 73

Jauniausias Laisvės alėjos „gyventojas“ laukia šventinį vakarą norinčių išbandyti „ką nors nauja“.

A. Aleksandravicius 1

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Ekskursija-degustacija
„Volfas Engelman Studija“, Kaunakiemio g. 2

Ekskursijoje susipažinsite su studija iš arčiau, išgirsite jos istoriją ir turėsite progą pasisemti naujų inovatyvių idėjų. Degustacijos metu studijoje gaminami gėrimai kurs subtilų skonio duetą su gurmaniškais užkandžiais. Svečius džiugins ir speciali studijos dovana – visi norintys galės išsinešti į namus dailininko Gintaro čia pat vietoje nupieštą portretą. Daugiau informacijos ir rezervacija.

Valentino vakaras „Pasidalink Meile“
„Perkūno namai“, Perkūno al. 61

Trijų patiekalų „dalinimosi“ vakarienė – ne vienintelis vakaro Žaliakalnyje akcentas. Pakvieskite savo mylimuosius pasikalbėti apie Meilę muzikos kalba. Gaidas sudėlioti padės Austėjos Marijos Kimbartaitės (vokalas) ir Vyčio Kišūno (klavišiniai) duetas. Daugiau informacijos ir rezervacija.


„Pakvieskite jausmus vakarienės“
„Sfinksas“, Aukštaičių g. 55

Naują savo istorijos puslapį verčiantis viešbutis ir restoranas kviečia pavakaroti skambant akordeono melodijoms. Daugiau informacijos ir rezervacija.

PRIEŠ IR PO VAKARIENĖS

Pokalbis „Apie Amūrą, Akropolį, Artileriją“, 16:00
V. Adamkaus biblioteka-muziejus, S. Daukanto g. 25

VDU studentų kūrybinė grupė „Declamationes“ kviečia į pokalbį su dėstytoju, vertėju Sigitu Lūžiu. Pokalbio metu bus ieškoma Antikos sąsajų su moderniąja kultūra, svarstysite klasikinių veikalų vertimo bei Antikos kultūrinio palikimo aktualumą šių dienų visuomenės raidai. Taip pat renginyje bus aptariamas ir knygos „Didysis artilerijos menas“ vertimas.

Imre Kalman operetė „Silva“, 18:00
Kauno valstybinis muzikinis teatras, Laisvės al. 91

„Meilės tema aktuali visada, nes tai jausmas, kurį žmogus patiria bet kokiame amžiuje, bet kokiame laike. Ji – viena svarbiausių mūsų būties sąlygų. Meilė yra nepriklausoma nuo laikmečio. Nėra ir taisyklių, kaip reikia mylėti, kada ir ką“, – sako operetės režisierė Rūta Bunikytė.

silva

Valentino diena su šeima. Spektaklis „Astrida“, 18:00
Nacionalinis Kauno dramos teatras, Laisvės al. 71

„Valentino diena skirta būti su tais, kuriuos mylime. Kviečiame vakarą praleisti kartu su šeima“, – kviečia teatralai. Dviejų dalių spektaklis mažiems ir dideliems – pagal Astridos Lindgren biografiją ir kūrybos motyvus.


Ivan Vyrypajev pjesės „Iliuzijos“ skaitymas, 18:00
KTU biblioteka, Gedimino g. 50

KTU Teatro studija „44“ kviečia švęsti Valentino dieną kartu ir pasiklausyti studijos narių skaitomos Ivan Vyrypajev pjesės „Iliuzijos“. Pjesėje pinamas sudėtingas meilės, pasiaukojimo ir praleistų progų tinklas, kurio centre – dvi poros, savo gyvenimo pabaigoje ėmusios abejoti priimtais sprendimais, nugyventais gyvenimais ir žmonėmis, kuriuos pasirinko. Ne viskas yra taip kaip atrodo.

Filmas „Širdys“, 18:00
Kauno kino centras „Romuva“, Kęstučio g. 62

Šiltas, nuoširdus filmas, kurio seniai laukė Lietuvos žiūrovai. Apie tuos laikus, kai dar nebuvo interneto, mobiliųjų telefonų, Facebook‘o ar Instagram‘o. Kai jausmai buvo grynesni, kai dažniau pakeldavome akis į dangų, kai kitas žmogus tapdavo svarbesnis už viską pasaulyje, kai širdys buvo tikros ir mokėjo plakti vienu ritmu...

Koncertas „La Fiesta Valentino“, 18:00
Kauno valstybinė filharmonija, L. Sapiegos g. 5

Filharmonijoje ketvirtadienį bus gausu jausmingų melodijų ir ritmų bei pinamas su Lotynų muzikos stiliais, jazz, rock, swing bei dar įvairesniais pagardais. Specialią šiam vakarui programą rengia Kauno bigbendas kartu su Victoru Mendoza. Kad atskleisti turtingą Lotynų Amerikos muzikos įvairovę atlikėjas daug dėmesio skiria improvizacijoms, o jų spontaniški muzikiniai atradimai įneša gyvybės bei netikėtumo.

Šventinis vakaras su „Aura“, 19:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kęstučio g. 74A

Margaspalvė tarptautinė Kauno šokio teatro „Aura“ trupė, vadovaujama Birutės Letukaitės, teatre pristatys gruodį „Žalgirio“ arenos amfiteatrą perpildžiusią programą, papildytą pikantiškais vasario 14-osios prieskoniais.

02 14 aura

„Auros“ archyvo nuotr.

„Širdies ritmu. Valentino diena kitaip“, 19:00
„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50

Kauno arkivyskupija kviečia paminėti šią dieną bei įvairiomis meno formomis kalbėti apie tikrąsias vertybes, atsiduodančią ir dovanojančią Meilę. Vasario 14-osios kvietimas mylėti turi platesnę prasmę, nei proginiai meilės prisipažinimai. Renginyje dalyvaus Saulius Petreikis ir „World orchestra“, duetas „Skafandras ir drugelis“, „Baltos varnos“ ir kiti. 

Titulinė nuotr. - M. Stasiulionytės

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis