lt
2019-08-05 į sąrašą

„Bolt“ elektrinių paspirtukų dalijimosi paslauga – jau Kaune

Platforma Kaune startavo su 100 paspirtukų. „Bolt“ stebės kauniečių kelionių įpročius ir atsižvelgdama į tai keis paspirtukų skaičių.

Rugpjūčio 5 d. pavežėjimo paslaugų platforma „Bolt“ pradeda teikti paspirtukų dalijimosi paslaugą Kaune. Elektrinius paspirtukus kauniečiams bendrovė nusprendė pasiūlyti po to, kai lūkesčius viršijo veiklos pradžia Vilniuje. Paslaugos pasisekimas aiškinamas patrauklia kainodara, klientų pasitikėjimą jau užsitarnavusiu prekės ženklu bei atsakingo bei kultūringo vairavimo svarbos akcentavimu.

„Paspirtukų dalijimosi platforma Vilniuje pranoko visus mūsų lūkesčius. Jau pirmąją paslaugos teikimo dieną sulaukėme klientų klausimų, kada paspirtukus bus galima išbandyti ir Kaune. Įsiklausėme į klientų norus ir šiandien džiaugiamės pradėdami teikti šią patogią paslaugą ir kauniečiams”, - teigia Andrius Pacevičius, „Bolt“ vadovas Lietuvoje. 

„Bolt“ vieninteliai Kaune siūlo tokią paslaugą. Naują būdą patogiai judėti mieste palaiko ir Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis.

„Paspirtukų dalijimosi paslaugą turi daugelis didžiųjų Europos miestų. Šiandien į šį klubą įstoja ir Kaunas. Tikiu, kad kauniečiai bus atsakingi paspirtukų vairuotojai ir mieste judės atsargiai ir saugiai“, – sako Kauno miesto meras.

DSC 7121

Platforma Kaune startuos su 100 paspirtukų. „Bolt“ stebės kauniečių kelionių įpročius, vertins, kuriose vietose paspirtukų reikia labiausiai ir atsižvelgdama į tai keis paspirtukų skaičių.

Ateityje planuojama plėsti ir paspirtukų parkavimo zonas, pradžioje apimsiančias svarbiausias strategines Kauno vietas: Lietuvos sporto universiteto, Karaliaus Mindaugo prospekto, centrinę miesto, Kauno technologijų universiteto, Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos ir aplinkines miesto dalis. Didžiausias paspirtukų skaičius bus Karaliaus Mindaugo prospekte. 

Renkant paspirtukų palikimo zonas buvo atsižvelgta į Kauno miesto savivaldybės nurodytas zonas, kur kauniečiai palieka automobilius visai darbo dienai, pavyzdžiui, Karaliaus Mindaugo prospekte, o likusį atstumą įveikia pėsčiomis. Kartais tas atstumas siekia kelis šimtus ar daugiau metrų. Nuo šiol galutinį kelionės tikslą Kauno gyventojai galės įveikti paspirtuku.

Paspirtuką išsinuomoti jau dabar galima „Bolt“ programėlėje. Pirmąją veiklos savaitę paspirtukų atrakinimas bus visiškai nemokamas, o pati kelionė kainuos 10 euro cento už minutę. 

Kiekviename paspirtuke įmontuotas GPS sekiklis, programėlėje nurodantis vietą, kur jį galima pasiimti. Norint paspirtuką atrakinti, tereikia nuskenuoti ant jo esantį QR kodą. Užbaigus kelionę, paspirtuko nebūtina palikti ypatingai pažymėtose vietose - „Bolt“ kasdien surinks bei į strategiškai svarbiausias vietas vėl išvežios visus panaudotus prietaisus. 

„Bolt“ primena, kad elektrinių paspirtukų vairuotojai privalo laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, taikomų dviračių vairuotojams.

Esminiai reikalavimai:

Kauno miesto savivaldybės ryšių su visuomene skyriaus inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis