lt
2021-03-26 į sąrašą

Aviacijos vasaros sezono startas: 6 maršrutai Kauno oro uoste

Paskutinį kovo sekmadienį simboliškai prasideda aviacinis vasaros sezonas. Jau šių metų balandį keliaujantieji Lietuvos oro uostuose galės rinktis iš beveik 40 maršrutų, 6 iš jų Kauno oro uoste.

Nors kai kuriose šalyse kol kas situacija dėl pandemijos yra pakankamai įtempta, Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas tikisi, kad kartu su vasaros sezonu prasidės laipsniškas aviacijos sektoriaus atsigavimas.

„Nors esame naujoje realybėje ir kartu vis dar išgyvename pandemijos iššūkius, tačiau noras keliauti niekur nedingo, susidomėjimas kelionėmis sparčiai auga, todėl balandį keliautojai galės rinktis jau pamėgtus maršrutus atostogoms, nepamirštos ir verslui aktualios kryptys – jos bus siūlomos visuose trijuose oro vartuose“, – teigia A. Stikliūnas.

„Dauguma pasiryžusių keliauti jau susitaikę, kad virusas neišnyks nei šiais, nei kitais metais, todėl turime išmokti gyventi su pasikeitusiomis aplinkybėmis. Privalomi testai ir griežtos saugumo priemonės yra naujoji realybė, kurioje vyksta ir vyks keliavimas artimiausiu laikotarpiu. Matome kaip atsakingai elgiasi absoliuti dauguma keliautojų ir norėtume darkart priminti, kad saugumas šiuo laikotarpiu priklauso taip pat ir nuo mūsų pačių elgesio. Būkime atsakingi, imkimės saugumo priemonių visose situacijose”, - ragina A.Stikliūnas.

Skrydžiai Kauno oro uoste

Aviacinio vasaros sezono pradžia naujienų pasiūlys ir Kauno oro uosto keleiviams, šiame oro uoste planuojami vykdyti 6 maršrutai.

Nuo kovo pabaigos bus atkurtas susisiekimas su populiariomis tarp emigrantų kryptimis – Jungtine Karalyste ir Norvegija. Oro bendrovė „Ryanair“ skraidins į du Londono oro uostus – Lutoną ir Stanstedą, o į Olesiundą ir Bergeną bus galima nuvykti naudojantis „Wizz Air“ paslaugomis.

Iš Kauno oro uosto keleiviai galės pasiekti ir Airijos sostinę Dubliną. Skrydžiai šia populiaria kryptimi jau yra vykdomi ir bus tęsiami aviacijos vasaros sezono metu.

KAUNO ORO UOSTAS kovas balandis KUN LT

Keleiviams primenama, kad visas esamas ir artimiausiu metu planuojamas skrydžių kryptis iš Lietuvos oro uostų, taip pat reikalavimus keliautojams rasite specialiame polapyje adresu www.vilnius-airport.lt/kryptys (informacija pateikiama ir apie Kauno bei Palangos oro uostus).


Lietuvos oro uostai informacija

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis