lt
2019-02-28 į sąrašą

Augantiems Kauno svečių srautams – naujas išskirtinis viešbutis

Jau kitąmet Kauno centre, Maironio gatvėje, duris atvers vienas didžiausių viešbučių mieste, „Marriott“ tinklui priklausantis „Moxy“.

Jau kitąmet Kauno centre, Maironio gatvėje, duris atvers vienas didžiausių viešbučių mieste, „Marriott“ tinklui priklausantis „Moxy“. Vietoje nugriauto prekybos centro „Sostinė“ statomas naujasis viešbutis bus vienas didžiausių Kaune: Maironio gatvėje, 0,18 a ploto sklype kyla 5,7 tūkst. kv. metrų ploto, 6 aukštų, 175 kambarių pastatas su požemine automobilių stovėjimo aikštele.

Kaip teigia viešbučio operatoriaus „Apex Alliance Hotel Management“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Živilė Baltulionytė, šio išskirtinio viešbučio statybai Kaunas pasirinktas ne atsitiktinai: tai lėmė ne tik miesto plėtra, gerėjanti infrastruktūra, bet ir patogi geografinė vieta, padėsianti pritraukti tiek individualius keliautojus, tiek verslo atstovus ar grupes. Sprendimas priimtas išanalizavus bendrą ekonominę miesto ir ypač viešbučių sektoriaus aplinką.

Viešbučio koncepcija orientuota į 25-40 metų amžiaus grupės klientus, todėl jame didelis dėmesys bus skirtas bendravimą skatinančioms bendrosioms erdvėms, minimalistiniam stiliui, modernioms, išteklius taupančioms technologijoms.

Viešbučio pastatas pasižymės moderniais architektūros sprendimais, interjere dominuos gyvi, industrine prabanga ir raw estetika išpildyti sprendimai: grafičiais, piešiniais ir nuotraukomis dekoruotos laisvalaikio zonos, minimalistiniai baldai. Be apgyvendinimo paslaugų, maitinimo zonos, baro, viešbutyje numatyti susitikimų kambariai svečiams, sporto salė, savitarnos skalbykla.

Pirmuosius svečius viešbučio operatoriai planuoja priimti jau 2020 metų antrąjį ketvirtį, prieš pat intensyviausią ir Kauno viešbučiams „karščiausią“ vasaros sezoną.

223

Kaune didėja išskirtinių viešbučių poreikis

Kaip pastebi VšĮ „Kaunas IN“ Turizmo skyriaus vadovė Inga Pažereckaitė-Kalėdienė, Kaunas tampa vis patrauklesnis naujų viešbučių steigėjams – renginių ir turizmo sezono metu esamų miesto viešbučių užimtumas siekia beveik 90 proc., be to, augant atvykstančių svečių srautui, didėja ir išskirtinių, teminių, „butiko“ tipo viešbučių poreikis.

„Pasaulyje jau kuris laikas vyrauja tendencijos, kad keliautojai prioritetą teikia ne tiek kambariui ar viešbučio vietai, bet ieško unikalių, įkvepiančių patirčių. Ne išimtis ir Kaunas, tad tokio tipo viešbučių kaip „Moxy“ atsiradimas teikia pridėtinę vertę miestui, o pačiam viešbučiui padeda išsiskirti ir pritraukti norimus klientus“.

Viešbučių sektoriaus plėtra Kaunui ypač svarbi tiek dėl didėjančių svečių srautų, tiek dėl paties miesto ir verslo augimo – naujausia 2018 m. statistika rodo, kad pernai turistų skaičius Kaune augo 8,2 proc., nakvynių skaičius padidėjo 9,8 proc. Dar didesnis svečių srautas laukiamas po kelerių metų, 2022-aisiais, Kaunui tapus Europos kultūros sostine.

„Moxy“ – ieškantiems viešbučio „su cinkeliu“

„Marriott“ tinklo viešbučiai veikia daugiau kaip 124 šalyse, juose klientams siūloma per 1,2 milijonai kambarių. „Moxy“ – naujas tūkstantmečio kartos keliautojams skirtas „Marriott“ prekės ženklas, kurio pavadinimas kilo iš amerikietiško neformalaus žodžio, reiškiančio „charakterio tvirtumą, ryžtą, gyvybingumą“. 2018 m. pabaigoje pasaulyje veikė 30 „Moxy“ viešbučių, daugiausia JAV ir Vakarų Europoje.

„Moxy“ viešbučiai išsiskiria savo veikimo principais, yra nesuvaržyti tradicijų, atliepia ir pranoksta klientų lūkesčius. Tipinis „Moxy“ klientas – gyvenantis čia ir dabar, vengiantis kasdienybės rutinos, nepriklausomas, mėgstantis išsiskirti iš minios ir ieškantis netradicinio viešbučio „su cinkeliu“.

Naujojo viešbučio savininkai – UAB „Tala“, jį valdys nepriklausomas operatorius „Apex Alliance Hotel Management“, šiuo metu valdantis viešbučius „Hilton Garden Inn Bucharest Old Town“ Rumunijoje „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ Lietuvoje. Šiais metais planuojama atidaryti dar 5 viešbučius: „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“, „Hilton Garden Inn Riga Old Town“ Latvijoje ir „Hilton Garden Inn Bucharest Airport“, „Courtyard Bucharest Floreasca“ bei „Moxy Bucharest Old Town“ Rumunijoje.

„Kaunas IN“ inf. 

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis