lt
2021-08-11 į sąrašą

Ankstyvieji ir vėlyvieji pusryčiai Kaune: TOP pasirinkimai (atnaujinta)

Nuo tikros kaimiškos kiaušinienės iki geriausių ryto tradicijų iš viso pasaulio.

Savaitgalio rytas, o gal tiesiog toks, kurį nereikia niekur lėkti – nuostabus metas, ir net jei šiuo metu neatostogaujate, pasijusti lyg kurorte lengviausia išsiruošus pusryčiauti mieste. Lietuviams tai tikrai skamba kaip nedidelė šventė, tiesa? Rekomenduojame keletą smagių pusryčių vietų Kaune, kurių virtuvės šefai supranta, kad rytas – tai ne tiesiog kietai virtas kiaušinis ir šaukštas žirnelių. Sąrašą suskirstėme į dvi dalis – pirmojoje rasite kasdien užsukti kviečiančias įstaigas, o antrojoje – siūlančias lėtus savaitgalio stebuklus.

 

TWO SENSES
K. Donelaičio g. 27
06:30 – 10:30, savaitgaliais 7:00 – 11:00

Viename svetingiausių viešbučių šalyje, neseniai atsinaujinęs „Radisson Kaunas“ įsikūręs restoranas ankstyvus, gausius ir įvairius švediškus pusryčius siūlo kasdien už fiksuotą 16 Eur kainą.

TWO SENSES NĮmonės nuotr.

 

BōHEME HOUSE
Muitinės 9
Pirmadieniais - trečiadieniais, penktadieniais,
šeštadieniais 8:00-12:00
ketvirtadieniais, sekmadieniais 8:00-20:00

 

Vėlyvųjų pusryčių kultūra Kaune išties džiugina, pasimėgauti sočiu "brunch'u", pažinti miestą ne iš gatvės, o pakilus virš jos, kviečia BŌHEME HOUSE stogo terasa, kuri dovanoja jaukią Kauno panoramą gurkšnojant rytinę kavą ar atsipalaiduojant vakare po darbų. 

boheme pusrĮmonės nuotr. 

 

Vagabond Coffee
L. Sapiegos g. 3
07:30 – 17:00 darbo dienomis
09:00 – 18:00 savaitgaliais

Kvapnios ir kokybiškos, čia pat skrudintų pupelių kavos mėgėjai, Kauno centre vaikštinėjantys anksti rytą, jau spėjo atrasti naujutėlę vietelę prie pat miesto savivaldybės. Nepamirškite susivilioti ir šviežiais kepiniais, o pamėgtos kavos pupelių įsigysite ir į namus ar biurą.

vagabond

Įmonės nuotr.


Brunch bar
Muitinės g. 11-3
08:00 – 17:00 (antradieniais - sekmadieniai)

Prie pat stilingo viešbutėlio BōHEME HOUSE šį rugpjūtį atsidarė ir dar viena pusryčių ritualams ištikima ir gyvūnams draugiška vieta. Kava ir įvairiausiais būdais ruošti tradiciniai bei šiuolaikiški pusryčių patiekalai – iki pat vakaro. Beje, čia – ir gausus veganiškų desertų pasirinkimas.

brunchbar

Įmonės nuotr.


FORTAS
K. DONELAIČIO G. 60
10:00 –  12:00 (SAVAITGALIAIS IKI 15:00).

Vienybės aikštėje įsikūręs restoranas ir darbo dienomis, ir savaitgaliais laukia  pusryčiautojų, kuriems svarbus ne tik puikus maistas, bet ir įkvepiantis vaizdas pro langą.

KAUNAS HOTEL / RESTORANAS 55
07:00 – 10:00, savaitgaliais 08:00 – 11:00

Ankstyviems pusryčiautojams viešbučio restorano pusryčių bufetas atviras kiekvieną dieną, o meniu pasirinkimas pakankamai platus keliautojams iš visų kraštų.

HOLY DONUT
Vilniaus g. 37
Nuo 8:00 darbo dienomis, nuo 9:00 savaitgaliais

Te neapgauna jūsų šios vietelės vardas. Taip, spurgos čia dieviškos, bet dieviški ir bagel’iai, blynai, kiaušinienės bei kiti pusryčių čempionų pasirinkimai. Dėl Vilniaus g. remonto darbų neveikia terasa, bet viduje viskas kaip visuomet. Beje, dar viena „Holy Donut“ veikia Kauno autobusų stotyje.

holy donut pancakes

Foto: Greta Bajoraitė

MOTIEJAUS KEPYKLĖLĖ
Vilniaus g. 7
08:00 – 12:30

Jau beveik senamiesčio klasika – pusryčiauti čia smagiausia vartant laikraštį ar žurnalą. Griebkite čia pat kepamų bandelių, sausainių ar kitų kepinių arba luktelėkite, kol apskrus omletas. Ir savaitgaliais! Nepamirškite, kad šiuo metu įėjimas į kepyklėlę – iš kiemo pusės.

SAVAITGALIAIS

Laukas
Nepriklausomybės a. 12
12:00 – 16:00 savaitgaliais

Beveik kasdien čia skamba puiki didžėjų ir gyvų grupių muzika, o savaitgaliais  lauko malonumus papildo ir vėlyvųjų pusryčių nuotykiai. Kitur tokių nėra – antienos toast’as nepaliks abejingų.

2021 07 1x1Instagramui Laukas Terasa Dar Kasneli Ieva Staniene 35

Ievos Stanienės nuotr.

HOLAS
Laisvės al. 84B
Nuo 12:00

Buvusiame banke besislepianti bene stilingiausia Kauno centro vietelė žavi ne tik naktinėtojus. Savaitgaliais nuo vidudienio čia ruošiama rytietiška šakšuka ar tokios įmantrybės, kaip 'chorizo french toast'. Pavyzdžiui, su naminiu svarainių limonadu…

holas pancakes

Įmonės nuotr.

DONELAIČIO
Donelaičio g. 66
11:00 – 14:00

Kadaise tai buvo „kavaledis“, vėliau ši vieta prie pat Karo muziejaus matė daug transformacijų, o dabar prisikėlė su išskirtiniu interjeru ir dar spalvingesnėmis idėjomis. Savaitgaliaujantiems belieka rinktis: prancūziškas skrebutis su bananų flambé, „Monte Cristo“, senas geras Benediktas, o gal japoniški blyneliai?..

donelaicio croissant

Įmonės nuotr.

DIA
Maironio g. 9
12:00 – 15:00

„Žalgirio“ krepšininkų ir tų, kurie mėgsta ne tik gardų, bet ir visapusiškai estetišką maistą, mėgstama vieta savaitgaliais siūlo kruopščiai sufantazuotą pusryčių meniu ir nepriekaištingą aptarnavimą.

UOKSAS
Maironio g. 28
12:00 – 16:00 SAVAITGALIAIS

Maisto gurmanų iš Skandinavijos pamėgtas restoranėlis savaitgaliais savo kūrybinės virtuvės šedevrais lepina negalinčius gyventi be kiaušinių marškinėliuose, pusryčių burgerių (naujiena – stipruolis bee mėsos!) ir savo gamybos gėrimų.

MOMO GRILL
Karaliaus Mindaugo pr. 18A
11:00 – 13:00 šeštadieniais

11:00 – 16:00 sekmadieniais

Net ir viduryje savaitės vakare staliuką šiame istoriniame pastate įsikūrusiame restorane sunkiai gausi, tad rekomenduojame rezervuoti vietą savaitgalio pusryčiams iš anksto. Kartą susipažinę su „Momo Grill“ siūlomais Benedikto kiaušiniais ir pusryčių kokteiliais iškart ryšitės rimtesniems santykiams.

momo grill pancakes

Įmonės nuotr.

 

TALUTTI TEX MEX
Laisvės al. 74
11:00 – 15:00

Dėl tokių pusryčių pasirinkimų verta gyventi tik savaitgaliais. Tex-mex kiaušinienė, tortiljos sumuštiniai, kesadiljos su omletu, amerikietiški blynai, ir, aišku, „kruvinosios Marijos“. Kada vėl bus sekmadienis?

talutti tex mex benedict

Įmonės nuotr.

HOP DOC
M. Daukšos g. 23
12:00 – 16:00

Norit Benediktų? Prašom, bet gal metas išbandyti patį rimčiausią brunch’o burgerį, į kurį telpa net 180 g grynos jautienos? Ir kiaušinis, aišku. Ir dar šis tas itin savaitgališko. Bet... gal austrių? Ar karštos sriubos, kurios, beje, nepelnytai nėra daugelyje pasaulio vėlyvųjų pusryčių meniu? Čia į lėkštes pilamas ramen’as.

hop doc ramen

Įmonės nuotr.

MONTE PACIS
T. Masiulio g. 31
Sekmadieniais 12:00 – 15:00

Vienas geriausiai vertinamų viešbučių regione siūlo ne tik galimybę iš arti pasigėrėti barokine architektūra, bet ir pasinerti į skonių mišką restorane. Čia dažnai vyksta ne tik teminės degustacinės vakarienės, bet ir teminiai vėlyvieji pusryčiai. Prancūziški, itališki… Sekite naujienas.

monte pacis pancakes

Įmonės nuotr.

VIŠTA PUODE
S. DAUKANTO G. 23
10:00 – 13:00 šeštadieniais ir sekmadieniais


Beveik kaip pas močiutę – blyneliai, košės, kepti kiaušiniai su lašinukais ar krosnyje ruoštas omletas.

Daugiau Kauno skonių >>>

Titulinė nuotr.: „Laukas“ / Ieva Stanienė

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis