lt
2021-07-14 į sąrašą

5 idėjos vakarojantiems Kaune (barų rekomendacijos)

Nesvarbu, ar esate tikras kaunietis, ar mūsų mieste tik vasarojate – šis topas patiks kiekvienam, neabejingam kokybiškiems gėrimams ir prie jų derančiam maistui.

Tiek atostogaujant, tiek plušant darbuose svarbu rasti keletą akimirkų atokvėpiui, per dieną pamatytų naujienų ir aplankytų vietų apmąstymui… Ir kur gi smagiausia tai daryti tokią vasarą, kaip ši? Žinoma, atviroje mėgstamo baro terasoje. Nesvarbu, ar esate tikras kaunietis, ar mūsų mieste tik vasarojate – šis topas patiks kiekvienam, neabejingam kokybiškiems gėrimams ir prie jų derančiam maistui. Per vieną dieną maršruto turbūt neįveiksite, bet per savaitę – laisvai.

Vingiu Dubingiu

Jau ne pirmus metus greta esančių universitetų bendruomenės, dviratininkai, mūsų mieste reziduojantys menininkai eina iš proto dėl laisvos vietelės šoje ankštoje aludėje, esančioje simpatiškame mėlyname medinuke. Net firminiuose baro marškinėliuose puikuojasi pats medinukas! O šiltuoju sezonu pozityvių asmenybių čia telpa dar daugiau, nes „Vingiu Dubingiu“ turi ne tiesiog terasą, o visą erdvų kiemą, glostomą medžų pavėsio. Kieme telpa ir maisto furgonėlis – „Vingiu Dubingiu Smakas“, kuris vilioja dūmo skoniu. O mums labiausiai patiko meksikietiški tacos

vingiudubingiu

„Vingiu Dubingiu“ nuotr.

Hop Doc

Turbūt visi jau girdėjote, kad Senamiesčio pėsčiųjų bulvaras – Vilniaus gatvė – užverta prasidėjus jos rekonstrukcijos darbams. Nepaisant nepatogumų, yra ir privalumų – tai gera proga atrasti mažiau žinomas, bet ne mažiau žavingas siaurutėles Senamiesčio gatveles. Pavyzdžiui, M. Daukšos – čia veikia ir veganškų desertų rojus „Chaika“, ir tikrą nišą primenanti aludė „NiSha“. Ir „apynių daktaras“ – „Hop Doc“. Čia patyrę barmenai ne tik padės nepasiklysti pasaulio gėrimų žemėlapyje, b bet ir suporuos jūsų pasirinkimą su puikiu patiekalu. Mūsų favoritas – tuno burgeris. Neįtikėtinas.

hopdoc

„Hop Doc“ nuotr.

Kuhne

Įsivaizduokite – sėdite sau baro terasoje ir grožitės modernistinės Kristaus prisikėlimo bazilikos bokštu. Atsisukate į bičiulį ir tuo pačiu apžvelgiate pirmąją tokią mieste J. Jablonskio gimnaziją. Žavinga. Ir tai ne svajonė, o realybė. Po kelerių metų sėkmingo alkio naikinimo šonkauliukais ir mėsainiais (ir derančiais gėrimais) nedidelėje Jablonskio freskomis išpieštoje patalpoje, šią vasarą „Kuhne“ pagaliau įsirengė terasą jau minėtų modernistinių pastatų apsuptyje. O gyvenantys netoli „Girstupio“ baseino ir naujųjų Kauno ledo rūmų patikins, kad tenykštėje „Kuhne“ tvyro ypač kaimyniška atmosfera.

kuhne2

kuhne

„Kuhne“ nuotr.

Genys Taproom

Laisvės alėjoje esantis bariukas pasižymi tuo, kad čia pilstomi Kaune išvirti gėrimai, pažymėti „Genio“ logotipu. Labai tvaru, tiesa? Žinoma, „užsuka“ ir statinių iš kaimyninių šalių… O vaizdas į Soborą – papildomas pliusas šiai neįpareigojančiai vietai, kurią mėgsta ir startuoliai, ir didžėjai, ir kiti kūrybingi kauniečiai.

genys taproom

„Genys Taproom“ nuotr.

Hogas Pub

Čia tai bent paslaptis, tykanti prie pat – nepatikėsite – „Akropolio“. Senovinė mūrinė tvora ir šimtamečiai medžiai sukuria itin jaukią atmosferą, kurią gardina grilio kvapai, o gaivina niekuomet netuštėjantys bokalai. Kaip tik liepą „Hogas“ švenčią trečiąjį savo veiklos Kaune gimtadienį. Negi nepasveikinsite? Ir neapsiribokite terasa – interjeras čia irgi vertas jūsų laiko bei fotokameros.

hogas2

hogas1

„Hogas Pub“ nuotr.

>> Daugiau idėjų vakarui Kaune <<

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis