lt
Kita į sąrašą

GASTRONOMIJOS SAVAITĖ IR NEMOKAMA IMPROVIZUOTA – PAŽINTINĖ EKSKURSIJA PO MONTE PACIS

Svetingumo kompleksas "Monte Pacis", T. Masiulio g. 31, Kaunas 2018 11 10 - 2018 11 11 Internetinis puslapis

MONTE PACIS restorano šefas Rokas Vasiliauskas aktyviai puoselėja ir populiarina išskirtinę, sezoninėmis natūraliomis gėrybėmis pasižyminčią Lietuvos virtuvę, o naująjį rudens meniu dar papildė išskirtinėmis teisėmis gautus istorinių Pažaislio vienuolių ir fundatorių receptų paslaptimis. Tad lėkštėse bus ir ypatingų improvizacijų bei „fine dining“ skonių, tokių kaip kaulų čiulpų užkandžio ar laukinės, sumedžiotos kurapkos ir moderniai trasnformuotos gastronomijos istorijos – šiene kepto saliero, svogūnų duonos. 
Gastronomijos savaitės 4 patiekalų degustacija – 30 eur / asm. 

Savaitgalį (lapkričio 10-11 d.) dalyvaujančius Lietuvos gastronomijos savaitės MONTE PACIS programoje, prieš ar po gastronominių malonumų kviečiame į improvizuotą – pažintinę Pažaislio vienuolyno ekskursiją, kurioje Jums Indra Ramanauskienė (MONTE PACIS įkūrėja) papasakos ne tik oficialią vienuolyno istoriją, bet ir jos intriguojančius užkulisius, įdomią turtingų ir įtakingų fundatorių kasdienybę, po šimtmečių išaiškintas paslaptis. 
Ekskursijos vyks:
Šeštadienį (lapkričio 10 d.) – 16 val.
Sekmadienį (lapkričio 11 d.) – 13 val.

Ekskursija nemokama, vyksta MONTE PACIS komplekse. Kvietimas galioja tik degustuojantiems Lietuvos gastronomijos  savaitės meniu.

Išankstinė registracija būtina tel. nr. 8655 95185 arba el. paštu info@montepacis.lt

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį