TOP į sąrašą

NACIONALINIS M. K. ČIURLIONIO DAILĖS MUZIEJUS

V. Putvinskio g. 55, Kaunas +370 37 229 475 mkc.info@ciurlionis.lt www.ciurlionis.lt Suaugusiems - 4 EUR, moksleiviams ir senjorams - 2 EUR II-III 11:00 - 17:00, IV 11:00 - 19:00
V-VII 11:00 - 17:00

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, įsteigtas 1921 m., yra vienas seniausių ir didžiausių dailės muziejų Lietuvoje. Tai yra vienintelė vieta pasaulyje, kur sukauptas beveik visas įžymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato ir visuomenės veikėjo M. K. Čiurlionio (1875–1911) kūrybinis palikimas. M. K. Čiurlionio galerijos patalpose eksponuojami genialaus lietuvių menininko tapybos ir grafikos darbai. Muzikos salėje galima pasiklausyti M. K. Čiurlionio muzikos kūrinių įrašų. Muziejuje tai pat organizuojami įvairūs kultūriniai renginiai: vaikų ir profesionalių atlikėjų koncertai, knygų pristatymai, paskaitos, seminarai, mokslinės konferencijos, vedamos ekskursijos, o vaikų ir jaunimo laukia specialiai jiems parengtos edukacinės programos. 

INFORMACIJA. Lapkričio 19 – gruodžio 10 dienomis neveiks M. K. Čiurlionio tapybos ekspozicija. Šiuo laikotarpiu kviečiame lankytis šiose parodose ir ekspozicijose: 
• M. K. Čiurlionio biografijos ekspozicija;
• Paroda „Priešaušris. Lietuvos dailė iki 1918 m.“;
• Paroda-instaliacija „Labdariai.lt“;
• Paroda „Sugrįžęs į šviesą. Trapaus kūrinio istorija“ (iki gruodžio 3 d.);
• Nuo lapkričio 30 d. veiksianti Eugenijaus Varkulevičiaus-Varkalio darbų paroda;
• Muzikos salėje vyksiančių renginių tvarkaraštis nesikeis.
Muziejaus lankymo kaina šiuo laikotarpiu nesikeis. 

Nuotraukos: A. Aleksandravičius.


Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį