lt
Įkelkite savo renginį į sąrašą

PARKO MUZIKA. #Nusišypsok!

Dainavos parkas, V. Krėvės pr., Kaunas 2020 08 16 17:00 Internetinis puslapis renginys nemokamas

Hey! Nusišypsok! Juk vasara! Be to, skubame pranešti: kauniečių pamėgti nemokami koncertai „Parko muzika“ šiemet vėl bus! Taip, jie grįžta skambiai, nuotaikingai ir su triguba jėga, nes juose išvysite ne tik šauniausią Kauno orkestrą „Ąžuolynas“, bet ir virtuozišką Kauno bigbendą ir lyriškuosius „Ainius“, kurie pažada smagiausią muziką ir šypsenas Jūsų veiduose ????Taip taip, nes šių metų koncertų raktinis žodis #Nusišypsok! Prieš kelerius metus mūsų pradėtą muzikinių vasaros sekmadienių piknikų ciklą Ąžuolyno parke tradiciškai atidarys #OrkestrasĄžuolynas su žaviosiomis šokėjomis. Džiazo prieskonį visai neseniai atnaujintų Kauno laiptų fontanui suteiks Kauno bigbendas. Beje, labai romantiška vieta Žaliakalnio širdyje – nepraleiskite!. Į kauniečių labiausiai mėgiamą Kalniečių parką šypsotis kvies taip pat „Ąžuolynas“, o štai Dainavos parke švelniai skambės ansamblio #Ainiai melodijos. Ką atsinešti? Viską ko reikia piknikui!

Kada ir kur susitinkame:

06 | 28 Ąžuolyno parkas #OrkestrasĄžuolynas 07 | 12 Kauko laiptų fontanas #KaunoBigbendas 07 | 19 Kalniečių parkas #OrkestrasĄžuolynas 08 | 16 Dainavos parkas #Ainiai pradžia – 17 val.

Jei oro sąlygos muzikinėms šypesnoms nebus palankios, koncertai nevyks arba bus perkelti. Apie tai organizatoriai būtinai praneš.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis